[Jugowice] Hotel "Pałac Jugowice"

[Jugowice] Hotel "Pałac Jugowice"

REKLAMA

O inwestycji [Jugowice] Hotel "Pałac Jugowice"

Pałac Jugowice to przedsięwzięcie budowy hotelu 4-gwiazdkowego, którego termin oddania do użytku planowany jest na 1 lipca 2011 roku. Ten przeznaczony dla wymagających gości obiekt powstanie w starym budynku w Jugowicach. Ze względu na atrakcyjną okolicę zapewni komfort i rozrywkę dla osób aktywnych i szukających przeciwwagi dla miejskiego zgiełku. Więcej informacji: www.palacjugowice.com
Napisz komentarz
Orzech
budynek-dzien.jpg

budynek-noc.jpg

Żródło: http://www.palacjugowice.com/
norbanglia
Może jakieś zdjęcia ktoś wrzuci
laura100013
co z tego ze 10 mln jak inwestor nie wypłacił wykonawcy za budowę PO-LUX OSZUŚCI
Orzech
Zakończyły się prace przy realizacji hotelu Pałac Jugowice, położonego w dolinie rzeki Bystrzycy na Dolnym Śląsku. Uruchomienie obiektu planowane jest w połowie kwietnia br. Hotel działać będzie w standardzie czterogwiazdkowym.

Inwestycja, która miała kosztować ok. 10 mln zł, polegała na adaptacji dziewiętnastowiecznego pruskiego pałacyku myśliwskiego oraz wzniesieniu nowego budynku.


pokaz-artykul.png
Orzech
W Jugowicach trwa inwestycja polegająca na adaptacja starego i wznoszenie nowego budynku w ramach budowy hotelu Pałac Jugowice. Otwarcie hotelu, którego realizacja pochłonie ok. na 10 mln zł, planowane jest na 10 marca 2012 roku.pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
30 pokoi o czterogwiazdowym standardzie powstanie w hotelu Pałac Jugowice w Jugowicach na Dolnym Śląsku. Na potrzeby działalności hotelarskiej zaadaptowano zabytkowy pałac.

"Nasi goście będą mieli do dyspozycji m.in.: wysokiej klasy sprzęt Hi-Fi w pokojach, wygodne i duże łóżka oraz bezprzewodowy internet" - informuje inwestor, spółka Pałac Jugowice Sp. z o.o.

W hotelu powstaną także: sauna, fitness, bar, restauracja i sala konferencyjna.

Wartość przedsięwzięcia to blisko 10 mln zł.

pokaz-artykul.png
REKLAMA