Junique

Junique

Poznań/Junikowo/Wieruszowska 12/16
REKLAMA
inwestorart.Locum S.A.
realizacjaIII kw. 2024

O inwestycji Junique

Inwestycja Junique powstała w Poznaniu na terenie dzielnicy Grunwald, w rejonie osiedla Junikowo, pomiędzy ulicami Wieruszowską, Żmigrodzką i Miśnieńską.

W ramach I etapu powstał pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z 79 mieszkaniami w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 33 do 88 mkw. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a do pozostałych mieszkań balkony lub tarasy. Dostępne są komórki lokatorskie oraz hala garażowa uzupełniona o naziemne miejsca postojowe.

Na terenie osiedla powstały specjalne strefy zieleni, miejsca do odpoczynku, place zabaw dla dzieci oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Ponadto znajduje się sklep wielkopowierzchniowy i przedszkole.

Lokalizacja inwestycji jest dobrze skomunikowana z resztą dzielnic Poznania. Dzięki położonej w pobliżu pętli Junikowo istnieje możliwość dotarcia tramwajem do innych części miasta.

Odległość od Portu Lotniczego Poznań-Ławica to niespełna 5 km, dystans od dworca PKP wynosi 8 km. Położenie osiedla kilka kilometrów od węzła komunikacyjnego Poznań-Komorniki zapewnia bliski dojazd do autostrady A2 oraz dróg ekspresowych S5 i S11.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+2
REKLAMA