Kajdasza

Kajdasza

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Jagodno/Kajdasza

1 mieszkanie o metrażu od 72.8 m2

obserwuj
1
8
2074
12
58
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętrocena
Kajdasza - III.L-012III.L-01272.8 m21-

O inwestycji Kajdasza

Osiedle Kajdasza położone jest na wrocławskim Jagodnie. Projekt realizowany jest przez doświadczonego inwestora Profit Development. W ramach I etapu powstanie jeden budynek, który będzie obejmował 232 rozkładowe mieszkania. W ofercie znajdują się lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w metrażach od 28 do 72 mkw. Każde mieszkanie można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Niewątpliwym atutem będą duże okna, które będą rozświetlać pomieszczenia. Do każdego z mieszkań przynależy balkon. Osiedle Kajdasza będzie monitorowane, by zapewnić bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. Dodatkowo okna zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne, by zwiększyć komfort lokatorów. Oprócz ogólnodostępnych miejsc parkingowych, powstanie garaż podziemny oraz cichobieżna winda, dojeżdżająca do każdego piętra budynku. 

Okolica osiedla Kajdasza jest spokojna oraz cicha. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z dobrodziejstw terenów rekreacyjnych. Rodzice zainteresowani będą również faktem, iż w niedalekim sąsiedztwie inwestycji, przy ulicy Asfaltowej, powstaje zespół szkolno-przedszkolny wraz z całym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. Dodatkowym atutem jest rozwijająca się sieć transportu zbiorowego oraz indywidualnego. Do osiedla Kajdasza będzie prowadziła dwupasmowa droga w obu kierunkach. Aby zwiększyć bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, powstanie nowa sygnalizacja świetlna oraz ledowe oświetlenie drogowe. Na terenie inwestycji utworzone zostaną również chodniki i ścieżki rowerowe. W okolicy osiedla znajdują się liczne sklepy oraz zaplecze usługowo-handlowe.

Profit Development istnieje na rynku od 17 lat. Projekty inwestora zdobyły niejedną nagrodę czy nominację zarówno w polskich, jak i zagranicznych konkursach branżowych. W swoim portfolio posiadają 32 zrealizowane inwestycje, kolejne 7 jest w budowie. Profit Development należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Kajdasza
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Kajdasza

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Kajdasza
Jakub Zazula
Wrzesień 2023
+50
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Kajdasza
ergość
Odbiór mieszkania dzisiaj. Z wcześniejszych zapowiedzi wynikało, ze jest to deweloper na miarę XXI wieku, a przynajmniej nie odstający od cywilizowanych standardów. Niestety, winda była nieczynna, w mieszkaniu mnóstwo niedoróbek, poniszczone elementy i na dzień dobry wysokie koszty czynszu - znacznie wyższe, niż w najbliższym sąsiedztwie. Obsługa mila, ale zarząd dewelopera i wykonawcy powinni się wstydzić w ogóle oddawać budynek i mieszkania w takim stanie. Chciałem uniknąć zakupu u dewelopera, który cechuje się bardzo niskimi standardami. Niestety, w przypadku PD zapłacenie wyższej ceny, niż u budżetowej konkurencji nie opłaciło się. Mam doświadczenie zakupowe z różnymi deweloperami na terenie Wrocławia i z przykrością muszę stwierdzić, ze tym razem bilans cena=jakość wyszedł kiepsko. Zobaczymy jak z użytkowaniem lokalu...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Kajdasza
Jakub Zazula
Sierpień 2023
+14
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA