[Kalisz] Galeria "Amber"

[Kalisz] Galeria "Amber"

Kalisz/Serbinów
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Kalisz] Galeria "Amber"

O inwestycji [Kalisz] Galeria "Amber"

Galeria "Amber" w Kaliszu 
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Kalisz] Galeria "Amber" [wielkopolskie] Drugie urodziny Galerii Amber w Kaliszu
Jan Hawełko
Centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Amber zrealizowane w Kaliszu przez spółkę Echo Investment, otrzymało certyfikat BREEAM Final z oceną Very Good i najwyższym wynikiem w Polsce - 63,5 proc - w tej kategorii.

- W połowie 2013 roku uzyskaliśmy dla Galerii Amber certyfikat BREEAM Interim z oceną „Very Good”. Otrzymany dokument dawał nam możliwość starania się o BREEAM Final Certyficate, który przyznawany jest po wybudowaniu obiektu zgodnie z wymaganiami deklarowanymi na etapie projektowym (Interim).

pokaz-artykul.png
R77
Douglas, Wójcik, Simple, Lupa – to marki, które poszerzają ofertę Galerii Amber w Kaliszu, zrealizowanej przez spółkę Echo Investment.

http://retailnet.pl/2014/08/20/96352-no ... rii-amber/
Orzech
Galerię Amber, kaliskie centrum handlowe, zrealizowane przez Echo Investment, klienci odwiedzili milion razy w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... erii-Amber
Orzech
Yes, Pepco, Świat Zabawek, Wójcik, Douglas, Simple, Pretty Girl – to tylko niektóre z kilkunastu marek, które wkrótce otworzą swoje sklepy w Galerii Amber w Kaliszu.

Więcej: http://retailnet.pl/2014/04/14/93034-je ... rii-amber/
Orzech
Kolejne umowy najmu w Galerii Amber

Yes, Pepco, Świat Zabawek, Wójcik, Douglas, Simple, Pretty Girl - to tylko niektóre z kilkunastu marek, które wkrótce otworzą swoje sklepy w Galerii Amber w Kaliszu.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 25405.html
REKLAMA