Kamienica, ul. Nawrot 13

Kamienica, ul. Nawrot 13

Mieszkania/Łódź/Widzew/Nawrot 13
REKLAMA
inwestorFIB Development Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Kamienica, ul. Nawrot 13

Kamienica Nawrot 13 w Łodzi to wyjątkowy budynek, który składa się z 40 mieszkań oraz dwóch lokali handlowych dostępnych na sprzedaż. Ta inwestycja oferuje różnorodne mieszkania o powierzchniach, które wahają się od 26 do ponad 100 mkw.

Mieszkania zostały starannie dostosowane do obowiązujących standardów, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku mieszkaniowego. Jednocześnie zachowano został niepowtarzalny klimat związany z historią XIX-wiecznej kamienicy.

Oferta uwzględnia nie tylko indywidualnych klientów, ale także inwestorów, którzy mogą dostosować większe lokale do swoich potrzeb w celu maksymalizacji potencjału wynajmu.

Historia Kamienicy Nawrot 13

Przechadzając się ulicą Nawrot, jedną z najstarszych w Łodzi, trudno jest nie zauważyć Kamienicy Nawrot 13. To niezwykłe miejsce, które przyciąga uwagę swoim niezwykłym urokiem i fascynującą historią.Historia tego miejsca sięga 1886 roku, kiedy to zostało zbudowane na zamówienie Józefa Pfeiffera. Kamienica Nawrot 13 reprezentuje eklektyczny styl architektoniczny minionych epok. Charakteryzuje się wyjątkową, ozdobną elewacją, oknami zdobionymi pięknymi płycinami, które nadają elewacji harmonijny rytm, oraz wysokimi pomieszczeniami, które tworzą niepowtarzalny klimat.

Po II wojnie światowej, kamienica doznała znacznych zniszczeń i przez lata niszczała. Jednak dzięki pasjonatom jej piękna i historii, obecnie odzyskuje swoją świetność. Właściciele i entuzjaści postanowili przywrócić jej prestiżowy charakter, wskrzeszając jej urok.

Kamienica Nawrot 13 to nie tylko budynek, to symbol odrodzenia i hołdu dla przeszłości. To miejsce, które obecnie ponownie emanuje swoim urokiem i historią, stając się istotnym elementem dziedzictwa Łodzi. To miejsce przeznaczone dla osób z pasją do piękna, które przekształcają przeszłość, by nadać jej nową, prestiżową przyszłość z niesamowitym duchem.

Opinie o Kamienica, ul. Nawrot 13

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Kamienica, ul. Nawrot 13
Orzech
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Kamienica, ul. Nawrot 13
Orzech
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Kamienica, ul. Nawrot 13
Jakub Zazula
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA