1
3
4
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Kapriola

O inwestycji Kapriola

Osiedle Kapriola to zespół 47 funkcjonalnych segmentów zlokalizowanych w zachodniej części Wilanowa w pobliżu Miasteczka Wilanów. W ramach pierwszego etapu, którego zakończenie planowane jest na I kwartał 2013 roku, powstaje 18 domów o powierzchni całkowitej od 175 do 207 mkw. Domy zaprojektowano z myślą o aktywnych rodzinach ceniących niezależność i komfort. Parter zajmuje obszerna część dzienna z kuchnią, jadalnią i salonem. Na piętrze zaplanowano cztery sypialnie i dwie łazienki. W każdym domu znajduje się poddasze z obszernym tarasem. Przydomowe ogródki to idealne miejsce odpoczynku dla całej rodziny.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
rodrigez
Jakie ceny wywindowały te biura sprzedaży od dewelopera?
mgk
Bardzo atrakcyjne oferty mieszkań. Sprawdźcie galerię tych domów na http://osiedlekapriola.pl/galeria/ . Polecam.
Jan Hawełko
43039_1000x.jpg


43040_1000x.jpg


43041_1000x.jpg
aga super dziewczyna
Osiedle Kapriola to zespół 47 funkcjonalnych segmentów zlokalizowanych w zachodniej części Wilanowa w pobliżu Miasteczka Wilanów. W ramach pierwszego etapu, którego zakończenie planowane jest na I kwartał 2013 roku, powstaje 18 domów o powierzchni całkowitej od 175 do 207 m2.
Domy zaprojektowano z myślą o aktywnych rodzinach ceniących niezależność i komfort. Parter zajmuje obszerna część dzienna z kuchnią, jadalnią i salonem. Na piętrze zaplanowano cztery sypialnie i dwie łazienki. W każdym domu znajduje się poddasze z obszernym tarasem. Przydomowe ogródki to idealne miejsce odpoczynku dla całej rodziny.
REKLAMA