[Katowice] Przebudowa ul. Tadeusza Kościuszki

REKLAMA

O inwestycji [Katowice] Przebudowa ul. Tadeusza Kościuszki

Inwestycja obejmuje wymianę nawierzchni chodnikowych, wykonanie nowych przystanków tramwajowych, nawierzchni dróg oraz torowiska.
Napisz komentarz
Krypton
- Taki chodnik to głupota - zżymają się właściciele sklepów i mieszkańcy ul. Kościuszki w Katowicach. Nie dość, że jest tu bardzo wąsko, to jeszcze ustawiono na nim znaki i słupy trakcyjne.

Chodzi o chodnik po lewej stronie ul. Kościuszki, od skrzyżowania z ul. Konopnicką do ul. Andrzeja. Robotnicy już ułożyli tu betonowe bloczki, gotowe są też torowisko, parkingi i jezdnia. I to właśnie dla samochodów jest tu najwięcej miejsca. Chodnik po tej stronie ulicy jest bardzo wąski. W niektórych miejscach do krawężnika jest tylko 1,3 metra, w innych ok. 1,2 metra. Przy tutejszym biurze podróży od schodów do krawężnika jest 1,24 metra, a od schodów przy wejściu do kamienicy pod numerem 10 nawet mniej niż 1,2 metra.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... #LokKatTxt
Krypton
Od poniedziałku samochody jeżdżą już wokół placu Miarki w Katowicach. Wybudowano również nowy przystanek tramwajowy.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... #LokKatTxt
Krypton
Na ulicy Kościuszki w Katowicach zostały już położone nowe tory tramwajowe. Mieszkańcy dziwią się, że linia przebiega jeszcze bliżej chodnika i miejsc parkingowych niż poprzednio. Czy znów samochody będą blokowały w tym miejscu przejazd tramwajów?

Więcej +3 zdjęcia: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,72 ... #LokKatTxt#ixzz34FbOVyC2
Krypton
16 grudnia robotnicy zaczną wymieniać torowisko na ul. Kościuszki. Pasażerowie i kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... szki_.html
Krypton
Tramwaje Śląskie rozstrzygnęły przetarg na remont torowiska na ul. Kościuszki w Katowicach.

pokaz-artykul.png
REKLAMA