[Katowice] Przebudowa ulicy Ks. Piotra Skargi

[Katowice] Przebudowa ulicy Ks. Piotra Skargi

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Katowice] Przebudowa ulicy Ks. Piotra Skargi

inwestorMiasto Katowice
realizacjaII kw. 2013

O inwestycji [Katowice] Przebudowa ulicy Ks. Piotra Skargi

Zakres modernizacji będzie obejmował nową konstrukcję nawierzchni jezdni i chodników oraz zatok postojowych, oraz rozwiązania wysokościowe i odwodnienie.  
Napisz komentarz
Krypton
Ulica Piotra Skargi w Katowicach od kilku miesięcy była w remoncie. Teraz, kiedy prace się zakończyły, droga jest nie do poznania - gładka i z wysepkami dla autobusów.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... #LokKatTxt
likkyli
nie no ja tam nie mam pretensji i jestem zadowolona, ze wreszcie coś się w tym mieście zmieni i może zacznie ono być powodem do dumy, a nie do wstydu, ale faktycznie urzędnicy zawalili tym, ze przez tyle czasu nic nie robiono, a teraz wszystko na raz jak domino
Krypton
likkyli a teraz zadaj sobie pytanie czy lepiej chwilę pocierpieć i mieć później spokój oraz estetyczną przestrzeń czy lepiej niech wszystko będzie jak było i dalej niech wszyscy narzekają na stan ulic i ich wygląd. Takie pytanie powinno się zadawać wszystkim którzy narzekają na remonty prowadzone obecnie a wcześniej na ich brak. Oczywiście są one uciążliwe ale nie demonizujmy ich.

Jeśli ktoś jednak ktoś ma o remonty pretensje to jedyną winną temu instytucją jest urząd miasta który obudził się kilka lat po czasie na remonty ulic i skwerów dlatego wszystko nagle robią.
likkyli
dobrze, że nie muszę tamtędy na co dzień przechodzi, bo chyba poirytowałabym się tymi remontami strasznie
Krypton
W najbliższy wtorek rozpocznie się remont ul. Piotra Skargi. Prace potrwają dwa miesiące. Przystanki autobusowe zostaną przeniesione na ul. Mickiewicza.


pokaz-artykul.png
REKLAMA