Kierunek Ustka

Kierunek Ustka

Mieszkania/Ustka/Grabno/Grabienko/Leśna 1B
REKLAMA

O inwestycji Kierunek Ustka

Apartamenty Kierunek Ustka powstały na działce zlokalizowanej przy ulicy Leśnej w Ustce, na terenie której znajduje się nieczynny ośrodek wypoczynkowy Czarodziejka.

Obiekt turystyczny został gruntownie przebudowany. W dodatku w kompleksie powstały dwa nowe, pięciopiętrowe budynki apartamentowe. Kierunek Ustka składa się łącznie 115 apartamentów o powierzchni od 25 do 80 mkw. w strukturze od jednego do trzech pokoi.

W parterach apartamentowców mieszczą się lokale komercyjno-usługowe, a w podziemnej hali garażowej znajdują się miejsca parkingowe. Mieszkania posiadają zróżnicowaną wysokość a kolorystyka elewacji jest utrzymana w jasnej tonacji. Budynki i części wspólne zdobią fragmenty ścian z cegły.

Inwestycja położona jest 140 metrów od plaży z pasmem wydm nadbałtyckich. Usytuowana jest obok Parku Zdrojowego, w otoczeniu największych, lokalnych atrakcji tj. latarni morskiej i aguaparku, od których dzieli ją kilkuminutowy spacer, oraz w pobliżu centrum miasta, do którego można dojść w 15 minut. W Odległości 19 km znajduję się Słupsk.

Opinie o Kierunek Ustka

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Kierunek Ustka
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA