[Słupsk] Budynek wielorodzinny "Copernicus Park"

[Słupsk] Budynek wielorodzinny "Copernicus Park"

REKLAMA
inwestorSGI Baltis Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2012

O inwestycji [Słupsk] Budynek wielorodzinny "Copernicus Park"

W Słupsku, przy ul. Kopernika, w centrum miasta wybudowany zostanie nowoczesny budynek "Copernicus Park". W pięciopiętrowej zabudowie powstanie łącznie 180 mieszkań o powierzchni od 39 do 98 mkw, a także miejsca parkingowe. Projekt architektoniczny obiektu wykonał inż. arch. Andrzej Poźniak. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach, zakończenie pierwszego etapu budowy przewidziane jest na III kwartał 2012 roku. Szacunkowy koszt projektu to około 40 mln zł.

Opinie o [Słupsk] Budynek wielorodzinny "Copernicus Park"

Napisz komentarz
Anna Maria
W Słupsku, przy ul. Kopernika, w centrum miasta wybudowany zostanie nowoczesny budynek "Copernicus Park". W pięciopiętrowej zabudowie powstanie łącznie 180 mieszkań o powierzchni od 39 do 98 mkw, a także miejsca parkingowe. Projekt architektoniczny obiektu wykonał inż. arch. Andrzej Poźniak. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach, zakończenie pierwszego etapu budowy przewidziane jest na III kwartał 2012 roku. Szacunkowy koszt kompleksu to około 40 mln zł.

11605.fullsize.jpg

Inwestorem kompleksu mieszkaniowego jest firma SGI Baltis. Copernicus Park to budynek o całkowitej powierzchni użytkowej 17 723 mkw, w którym znajdzie się łącznie 180 mieszkań. Inwestycję wyróżniać będzie bardzo dobra lokalizacja, wysoka jakość użytych materiałów i standard wykończenia oraz cena dostosowana do aktualnych warunków rynkowych. Teren osiedla będzie zamknięty i monitorowany. Wewnątrz zaplanowano tereny zielone oraz plac zabaw wyposażony w urządzenia rekreacyjne. Dziedziniec będzie osłonięty budynkami, co nada mu bardziej kameralny charakter. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także liczne ławki oraz przestronne chodniki.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anna Maria
W Słupsku, przy ul. Kopernika, w centrum miasta wybudowany zostanie nowoczesny budynek "Copernicus Park". W pięciopiętrowej zabudowie powstanie łącznie 180 mieszkań o powierzchni od 39 do 98 mkw, a także miejsca parkingowe. Projektant architektoniczny obiektu wykonał inż. arch. Andrzej Poźniak. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach, zakończenie pierwszego etapu budowy przewidziane jest na III kwartał 2012 roku. Szacunkowy koszt projektu to około 40 mln zł.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA