Wileńska Park

Wileńska Park

REKLAMA
inwestorGranit S.A.
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Wileńska Park

Inwestycję Wileńska Park w Słupsku stanowi osiedle składające się z dziewięciu kamienic, z własnym zapleczem usługowym, zlokalizowane w centrum miasta.

Projekt usytuowany jest przy Placu Broniewskiego, uzupełnia zabudowę ulic Wileńskiej, Mickiewicza i Żeromskiego.

Cała posesja obejmuje trzypiętrowe budynki z mansardowym dachem, nawiązujące do secesyjnej zabudowy Śródmieścia. Wykończenie i wyposażenie kamienic cechuje połączenie cegły i kamienia ze szkłem, jasna kolorystyka, wysokie okna, ażurowe balustrady, duże witryny w części parterowej od strony ulicy.


Posesja mieści 180 mieszkań w strukturze od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 26 do 112 mkw. Większość lokali posiadają balkony, zaś od strony wewnętrznego dziedzińca dostępne są mieszkania z ogródkami; na ostatniej kondygnacji zlokalizowane są dwupoziomowe apartamenty, z widokiem na panoramę miasta. W każdym z mieszkań zamontowano wideodomofon, dostępny jest światłowód i tv kablowa.


Teren inwestycji posiada objęte monitoringiem ciągi komunikacyjne, skwery, strefę rekreacyjną z małą architekturą, ogrodzony wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw. Pod dziedzińcem urządzono parking wielostanowiskowy do korzystania przez mieszkańców. W budynkach zamontowano cichobieżne windy, przygotowano miejsca dla jednośladów oraz komórki lokatorskie. W obrębie projektu zaprojektowano 15 lokali usługowych. Inwestycja w całości jest przyjazna osobom z niepełnosprawnością ruchową.


Obok osiedla, na ul. Wojska Polskiego znajduje się przystanek autobusowy z liniami miejskimi, tuż w sąsiedztwie Placu Broniewskiego położony jest Dworzec PKS. Około 300 m dzieli posesję od stacji kolejowej z pociągami Regio, TLK i Express Intercity. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do drogi krajowej nr nr 21, dróg wojewódzkich nr 210 i nr 213 oraz do obwodnicy w ciągu trasy ekspresowej S6.

Opinie o Wileńska Park

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Wileńska Park
Wojciech Jenda
+11
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA