DODAJ

Galeria "Twierdza Kłodzko"

[Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko" 3736[Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko" 3732[Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko" 3737
[Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko" 147922[Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko" 139307[Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko" 2534[Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko" 2532
Bryła, użyte materiały oraz kamień w elewacjach są wyraźnie inspirowane surową architekturą jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych fortec w Polsce. Tym samym wprowadzają czytelny dialog nowoczesnej architektury z tradycją oraz duchem miejsca.

Dzięki trafnemu podejściu do procesu kreowania przestrzeni handlowo-publicznych, zaproponowana przez architektów nowa jakość doskonale wpisuje się w koloryt i charakter miasta.

Galeria Twierdza Kłodzko to dzisiaj 46 sklepów znanych marek, restauracje i punkty usługowe. Uwagę przyciągają Carrefour oraz długo oczekiwany przez mieszkańców Kotliny Kłodzkiej market budowlany Leroy Merlin.
Szczegóły - [Kłodzko] Galeria "Twierdza Kłodzko"
inwestorRank Progress S.A.
tomi55 24.04.2021, godz. 21:02
Miedzy leroymerlin a mcdonalds prawdopodobnie powstanie myjnia samochodowa.
odpowiedz
Duży Ja 21.04.2020, godz. 00:43
@Jarosław Szyfer Szyfer Czy słyszałeś o budowie przy ul. Dusznickiej Castoramy ???
odpowiedz
Jarosław Szyfer Szyfer 03.01.2020, godz. 22:36
PA Nova jednak nie ma zamiaru nic budować jak narazie, a wjazd i kanalizację wykonali bo kończyło się im pozwolenie. Natomiast przy Noworudzkiej MTJ ma zrealizować budowę obiektu handlowo usługowego tylko narazie nie można w necie znaleźć czy chodzi o rozbudowę Galerii czy też o budowę dla Kaufland chociaż MTJ przez wyszukiwarkę kojarzony jest z grafikami z logo Kaufland.
odpowiedz
tomi55 30.01.2019, godz. 18:23
Przeczytana w lokalnej gazecie:
"Niedawno u zbiegu ul. Objazdowej z Dusznicką w Kłodzku pojawiła się tablica informacyjna o rozpoczęciu budowy przez P.A Nova S.A. Inwestycja, o której mówiło się od kilku lat w kontekście galerii handlowej rozpoczęła się, chociaż zmieniła się koncepcja. Początkowo w tym miejscu firma P.A Nova, która buduje w Polsce galerie handlowe, miała postawić taki obiekt również w Kłodzku. W nowym centrum handlowym miał znaleźć się m.in. Kaufland. Z naszych informacji wnika, że trochę zmienił się pomysł i w tym miejscu powstanie hotel na co najmniej 120 miejsc, chociaż nie wyklucza się także dobudowy obiektu handlowego."
odpowiedz
tomi55 12.07.2018, godz. 16:46

Cinema 3D zniknie z Kłodzka


 W
lipcu została sprzedana i już wkrótce działać będzie pod szyldem
Multikina.
Nowym nabywcą sieci został
brytyjski operator kinowy Vue International, który przed laty wykupił od
spółki ITI Multikino.
odpowiedz
tomi55 26.12.2017, godz. 19:45
Przeczytane w gazecie
Galeria handlowa rozbuduje się
  Nie jest już tajemnicą, że w przyszłym roku Galeria Handlowa Twierdza Kłodzko chce się rozbudować. - Są takie plany. Szczegółów jeszcze nie znamy i czekamy na projekt architektoniczny - przyznaje dyrektor galerii.. - Nie ma wyjścia, nowy właściciel chce się powiększyć, bo brakuje już tutaj miejsca.
  Szczegółów planów rozbudowy kłodzkiej galerii jeszcze nie znamy. Nieoficjalnie nasza redakcja dotarła do informacji, że rozważane są dwie koncepcje. Pierwsza to likwidacja parkingu na tzw. "głównej galerii" i postawienie w tym miejscu nowego budynku. Druga koncepcja zakłada odkupienie od gminy Kłodzko gruntów przylegających do centrum handlowego i wybudowanie na nich kolejnej części galerii. Burmistrz Kłodzka przyznaje, że zgłaszają się chętni do kupna gruntów. Oprócz EPP Retail, zainteresowany nimi jest także Rank Progress. Jeśli Galeria Twierdza Kłodzka kupiłaby nowe grunty, to najprawdopodobniej w nowe miejsce zostałby przeniesiony Carrefour, a w głównym budynku powstałyby nowe miejsca handlowe. Mówi się m.in. o sklepie Smyk. Zapotrzebowanie na nowe powierzchnie sprzedażowe w kłodzkiej galerii jest, bo zgłaszają się kolejni chętni do wynajmu. Brakuje już jednak wolnej powierzchni.
odpowiedz
figofago 24.10.2017, godz. 15:55
Na fanów KFC z Kłodzka i okolicznych miejscowości czeka prawdziwa gratka. W poniedziałek, 30 października, o godzinie 12:00 zostanie otwarta pierwsza w tym mieście restauracja serwująca dania z kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa. Z tej okazji zaplanowano sporo atrakcji oraz specjalne oferty promocyjne.
Źródło: http://dkl.doba.pl/artykul/znamy-date-otwarcia-restauracji-kfc-w-klodzku/13506/15
odpowiedz
figofago 11.10.2017, godz. 14:07
Broaster Chicken od października już zamknięty, zapewne niedługo otworzy po nim restaurację sieć KFC.
odpowiedz
tomi55 03.03.2017, godz. 21:46
Czy będą sąsiedzi dla galerii? Przeczytane w gazecie.
" Właściciele gruntów przyległych do centrum handlowego Twierdza Kłodzko zabiegają o kolejnych potencjalnych inwestorów, którzy chcieliby wybudować tam sklepy i punkty usługowe. W planach jest między innymi stacja paliw i restauracja KFC. Problem stanowi jednak dojazd do nowych lokalizacji. droga od ronda, zwłaszcza po otwarciu Lidla, jest bardzo zatłoczona. -Taki dojazd należałoby wykonać od innej strony, albo bezpośrednio z drogi nr 8. Miasto nie wybuduje nowej drogi za swoje pieniądze - mówi wprost burmistrz. - Z tego, co wiem, inwestorzy chcą na swój koszt rozwiązać problem komunikacyjny - dodaje."
odpowiedz
tomi55 02.02.2017, godz. 21:52
Sprzedają galerię

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/echo-properties-kupuje-nieruchomosci-handlowe-za-1,10527
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję