Zarządzana przez EPP Galeria Twierdza Kłodzko dynamicznie rozwija swoją ofertę, osiągając 100% poziom komercjalizacji. Nowa część parku handlowego budowanego przy centrum handlowym została w pełni wynajęta na wiele miesięcy przed oddaniem jej do użytku, a współpracę z obiektem przedłużyły wszystkie marki z Grupy LPP: Reserved, Sinsay, House, Mohito i Cropp.
• Jednocześnie cztery z nich powiększają zajmowane dotychczas przestrzenie.
• Ponadto propozycję gastronomiczną galerii wzmocni BERLIN DÖNER KEBAP, który tym samym zadebiutuje w regionie. Umowy z Grupą LPP i najemcą gastronomicznym obejmują łącznie ponad 3 900 mkw.
– Konsekwentnie realizowana strategia asset management w ostatnich miesiącach przełożyła się na pełne wynajęcie Galerii Twierdza Kłodzko. Niedawno zakomunikowane debiuty – TK Maxx i drogeria dm – a także zaufanie ze strony dotychczasowych najemców przejawiające się w przedłużaniu umów ze zwiększeniem zajmowanej powierzchni, pokazują, że stworzyliśmy w Kłodzku atrakcyjne miejsce do prowadzenia biznesu dla sieci handlowych – mówi Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.
– W głównym budynku centrum klienci będą mogli zapoznać się z jeszcze szerszą ofertą od House i Mohito dostępną od połowy maja w nowo zaaranżowanych wnętrzach salonów. Nowe odsłony zyskają także sklepy Bacówki i Piekarni Machela. To jednak nie koniec zmian – dzięki rozbudowie parku handlowego mogliśmy zaoferować nowe, większe lokale markom Reserved i Sinsay – dodał Tomasz Nowakowski.
Grupa LPP umacnia swoją pozycję w Galerii Twierdza Kłodzko poprzez powiększanie i metamorfozę swoich salonów. Polski lider branży odzieżowej zwiększa powierzchnie handlowe, wprowadza nowoczesny design oraz dostosowuje aranżacje sklepów, odpowiadając na oczekiwania klientów i wzmacnia potencjał sprzedażowy w Kotlinie Kłodzkiej.
Reserved, jedna z głównych marek Grupy, zyskuje przestronniejszy salon w nowej części parku handlowego, gdzie miłośnicy wielkomiejskiej elegancji znajdą jeszcze bogatszą ofertę. Dotychczasową lokalizację Reserved, w istniejącej części parku handlowego, przejmuje Sinsay – najmłodsza i najdynamiczniej rozwijająca się marka w portfolio polskiego producenta, która oferuje modę dla całej rodziny, a także akcesoria do domu, produkty dla zwierząt i kosmetyki. W miejscu salonu Sinsay, w budynku centrum handlowego, pojawi się nowy najemca.
Zmiany obejmują również salony House i Mohito, które przechodzą kompleksową metamorfozę wnętrz. House, z charakterystycznymi, odważnymi kolekcjami dla osób lubiących wyrażać siebie poprzez modę, oraz Mohito, z ponadczasowymi propozycjami dla kobiet ceniących elegancję, zaproszą do odkrycia swoich ofert w nowej, atrakcyjnej scenerii.
Portfolio LPP w Galerii Twierdza Kłodzko uzupełnia Cropp, przyciągający młodych klientów miejskim stylem, łączącym najnowsze trendy z lokalnym charakterem.
Obecność wszystkich pięciu marek LPP w jednym centrum handlowym tworzy atrakcyjną ofertę zakupową. Propozycję gastronomiczną obiektu uzupełni pierwsza w regionie restauracja BERLIN DÖNER KEBAP. Najemca oferuje w swoich daniach mięso najwyższej jakości, a także opcje wegetariańskie. Menu zostało dopracowane na podstawie wyselekcjonowanych i udoskonalonych niemieckich receptur na słynne danie. Od połowy maja klienci będą mogli korzystać także z propozycji drogerii Rossmann w nowej aranżacji po przebudowie lokalu.




![W Warszawie powstaje 150-metrowy AFI Tower [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/251/123/77563_100x70.jpg)

![Nowa hala już działa. Postępy przy rozbudowie kompleksu AMBEREXPO w Gdańsku [FILM+ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/gallery/44/44/686636_100x70.jpg)







![[dolnośląskie] Paco Lorente w Galerii Twierdza Kłodzko](https://investmap.pl/_i/image/55/55/1591_100x70.jpg)
![[Polska] Cztery galerie handlowe w Kaliszu, Kłodzku, Włocławku i Zamościu sprzedane](https://investmap.pl/_i/image/235/107/34539_100x70.jpg)
![[dolnośląskie] Carry w Galerii Twierdza Kłodzko](https://investmap.pl/_i/image/56/56/1592_100x70.jpg)
![[lubelskie] Carry w Galerii Twierdza Zamość](https://investmap.pl/_i/image/206/78/1486_100x70.jpg)
![[lubelskie] Drogeria Hebe nowym najemcą Galerii Twierdza w Zamościu](https://investmap.pl/_i/image/120/120/9848_100x70.jpg)
![[śląskie] Galeria Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej zyskuje nowego najemcę](https://investmap.pl/_i/image/61/61/46397_100x70.jpg)


![[Katowice] C&W z sukcesem komercjalizuje Galerię Katowicką](https://investmap.pl/_i/image/255/127/5887_100x70.jpg)
![[Wrocław] Jones Lang LaSalle doradza w transakcji sprzedaży Galerii Dominikańskiej](https://investmap.pl/_i/image/232/104/4072_100x70.jpg)