[Komorniki] Fabryka szyb samochodowych

[Komorniki] Fabryka szyb samochodowych

REKLAMA
inwestorPittsburgh Glass Works
realizacjaIII kw. 2012

O inwestycji [Komorniki] Fabryka szyb samochodowych

Amerykańska firma Pittsburgh Glass Works wybuduje w Komornikach koło Środy Śląskiej na Dolnym Śląsku - fabrykę szyb samochodowych. Otwarie obiektu powinno nastąpić do połowy 2012 roku. Zakład zlokalzowany będzie przy krajowej drodze numer 94 na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Opinie o [Komorniki] Fabryka szyb samochodowych

Napisz komentarz
Orzech
Coraz więcej inwestorów i inwestycji i miejsc pracy w otoczeniu, to i widać zaczynają się podwyżki w już istniejących fabrykach :)
http://www.roland-gazeta.pl/11116-praca-w-pgw-nowa-wyzsza-stawka-sprawdz
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
[quote:2uwtls8i] Przedsiębiorstwo Pittsburgh Glass Works działające w podstrefie Środa Śląska otrzymało w 2014r. zezwolenie, dzięki któremu zamierza zakupić linię produkcyjną do produkcji podzespołów ze szkła laminowanego znajdującego zastosowanie w przemyśle samochodowym. Wartość projektu wyniesie co najmniej 120 mln zł i pozwoli na zatrudnienie 70 nowych pracowników. [/quote:2uwtls8i]

http://lsse.eu/aktualnosci/podsumowanie-2014r-w-lsse/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Więcej informacji o tej rozbudowie:

Projekt "Budowa innowacyjnego zakładu produkcji podzespołów ze szkła laminowanego" realizowany jest przez spółkę Pittsburgh Glass Works Poland i dotyczy budowy w Komornikach koło Środy Śląskiej nowoczesnego zakładu produkcyjnego, wykorzystującego innowacyjną linię technologiczną do produkcji podzespołów ze szkła laminowanego na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. W zakładzie, oprócz działalności produkcyjnej, prowadzone będą również prace badawczo-rozwojowe. Utworzonych zostanie co najmniej 151 nowych miejsc pracy. Inwestycja ta oznacza otwarcie w Europie pierwszego zakładu produkcyjnego grupy Pittsburgh Glass Works. Wartość całkowita przedsięwzięcia to ponad 227 mln zł, a wysokość dofinansowania z POIG wynosi ok. 60 mln zł.

http://www.poig.gov.pl/Wiadomosci/Stron ... _0804.aspx
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA