[Komorniki] Osiedle - AGBA - ul  Żabikowska 96

[Komorniki] Osiedle - AGBA - ul Żabikowska 96

REKLAMA
inwestorAGBA Developer
realizacjaIII kw. 2010

O inwestycji [Komorniki] Osiedle - AGBA - ul Żabikowska 96

Opis inwestycji
   
• Osiedle składać się będzie z 16 budynków jednorodzinnych o powierzchni od 169m2 do 250m2 - 12 domów jednorodzinnych parterowych o powierzchni 170m2 z możliwością adaptacji poddasza (250m2) z osobnym wejściem na piętro lub z korytarza - 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 169m2 • Lokalizacja: Komorniki, ul. Wąska ( wjazd z ul. Wirowskiej) • Działki o powierzchni od 524m2 do 833m2 • I etap - termin realizacji - I kwartał 2010 r. - 3 budynki - II kwartał 2010 r. - 4 budynki • W każdym budynku 1 lub 2 stanowiskowy garaż oraz miejsce na kominek
Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, abyście Państwo czuli się w nich najlepiej, jak to tylko możliwe. Salon przez cały dzień będzie pięknie nasłoneczniony przez swoje duże drewniane okna, a dzięki połączeniu z jadalnią i kuchnią życie zarówno rodzinne jak i towarzyskie nabierze specjalnego i bezpośredniego charakteru. W Państwa domu przewidzieliśmy 2 łazienki, prywatną oraz gościnną, którą można zamienić na garderobę lub komunikację na piętro w razie przerabiania poddasza na użytkowe. Trzy duże sypialnie, a w każdej z nich miejsce na szafę wnękową oraz większe niż standardowe drewniane okna. W korytarzu przygotowaliśmy miejsce na główną szafę wnękową o długości ponad 3.5m, w kórej zmieścicie Państwo większość swoich rzeczy. Garaż, który znajduje się od północy zmieści swobodnie 2 samochody, tak by o każdej porze roku zapewnić Państwu maksymalny komfort. Z salonu znajduje sie wyjście na zadaszony taras, gdzie w zależności od potrzeb znajdziecie Państwo zarówno odrobinę słońca jak i cienia. Ogród zaprojektowany został od strony południowej. UWAGA!!! Każdy budynek zaprojektowaliśmy tak, aby w razie potrzeby w przyszłości można było adoptować poddasze o powierzchni ok.80m2 !!! Wejście na piętro można wykonać zarówno z korytarza w domu oraz jako samodzielne wejście!!!

Więcej informacji: http://www.agba.pl/content/view/77/38/

Opinie o [Komorniki] Osiedle - AGBA - ul Żabikowska 96

Napisz komentarz
Orzech
Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, abyście Państwo czuli się w nich najlepiej, jak to tylko możliwe.
Salon przez cały dzień będzie pięknie nasłoneczniony przez swoje duże drewniane okna, a dzięki połączeniu z jadalnią i kuchnią życie zarówno rodzinne jak i towarzyskie nabierze specjalnego i bezpośredniego charakteru.
W Państwa domu przewidzieliśmy 2 łazienki, prywatną oraz gościnną, którą można zamienić na garderobę lub komunikację na piętro w razie przerabiania poddasza na użytkowe.
Trzy duże sypialnie, a w każdej z nich miejsce na szafę wnękową oraz większe niż standardowe drewniane okna.
W korytarzu przygotowaliśmy miejsce na główną szafę wnękową o długości ponad 3.5m, w kórej zmieścicie Państwo większość swoich rzeczy.
Garaż, który znajduje się od północy zmieści swobodnie 2 samochody, tak by o każdej porze roku zapewnić Państwu maksymalny komfort.
Z salonu znajduje sie wyjście na zadaszony taras, gdzie w zależności od potrzeb znajdziecie Państwo zarówno odrobinę słońca jak i cienia.
Ogród zaprojektowany został od strony południowej.
UWAGA!!! Każdy budynek zaprojektowaliśmy tak, aby w razie potrzeby w przyszłości można było adoptować poddasze o powierzchni ok.80m2 !!! Wejście na piętro można wykonać zarówno z korytarza w domu oraz jako samodzielne wejście!!!

Więcej informacji:  http://www.agba.pl/content/view/77/38/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA