[Plewiska] Osiedle "Dwa Stawy"

REKLAMA
inwestorPREBENA TWÓJ DOM
realizacjaIII kw. 2011

O inwestycji [Plewiska] Osiedle "Dwa Stawy"

Osiedle Dwa Stawy to kameralne osiedle 20 mieszkań tzw. minidomki o powierzchni od 66,9 do 74,3 mkw. położone w miejscowości Plewiska w gminie Kamionki. Dogodny dojazd asfaltowy z Poznania. W pobliżu centra handlowo-usługowe, apteki, banki, szkoła.

W nowej ofercie są do zaoferowania domki w zabudowie szeregowej na ul. Fabianowskiej w Plewiskach, bardzo ciekawa lokalizacja, w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Szeregowiec składa się z czterech segmentów o następujących powierzchniach : 102 m2, 138 m2, 139 m2 i 121 m2. (domki skrajne są bez garaży) Domki są budowane z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, np : - cegła ceramiczna Porotherm - dachówka Brass - piec c o dwufunkcyjny Viessmann - okna PCV profil pięciokomorowy Veka.

Źródło: www.nowe-inwestycje.nportal.pl
Napisz komentarz
arleta
Osiedle Dwa Stawy to kameralne osiedle 20 mieszkań tzw. minidomki o powierzchni od 66,9 do 74,3 mkw. położone w miejscowości Plewiska w gminie Kamionki. Dogodny dojazd asfaltowy z Poznania. W pobliżu centra handlowo-usługowe, apteki, banki, szkoła. W nowej ofercie są do zaoferowania domki w zabudowie szeregowej na ul. Fabianowskiej w Plewiskach , bardzo ciekawa lokalizacja, w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Szeregowiec składa się z czterech segmentów o następujących powierzchniach : 102 m2, 138 m2, 139 m2 i 121 m2. (domki skrajne są bez garaży) Domki są budowane z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, np : - cegła ceramiczna Porotherm - dachówka Brass - piec c o dwufunkcyjny Viessmann - okna PCV profil pięciokomorowy Veka.

Źródło: www.nowe-inwestycje.nportal.pl
REKLAMA