Konstelacja

Konstelacja

Mieszkania/Derdowskiego
REKLAMA
inwestorEuro Styl S.A.
projektantRayss Group Sp. z o.o. Sp. k.
realizacjaIV kw. 2024
wykonawcaEuro Styl S.A.

O inwestycji Konstelacja

Osiedle Konstelacja powstało w Gdyni Pogórze przy ulicy Derdowskiego. Zespół bloków mieszkalnych tworzy 17 trzypiętrowych budynków. Apartamenty posiadają powierzchnię od 37 do 79 mkw. w strukturze od dwóch do czterech pokoi i wysokości 275 cm. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki, a w pozostałych znajdują się balkony. 

Mieszkańcy mają do dyspozycji 99 miejsc postojowych, z czego 72 stanowiska w podziemnych halach garażowych, część z nich z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych. Powstało również łącznie 80 komórek lokatorskich i pomieszczeń na jednoślady.

Na osiedlu znajdują się panele fotowoltaiczne, dzięki którym opłaty za prąd w częściach wspólnych są niższe. Powstały również ogrody deszczowe, a ścieżki żwirowe zostały zaprojektowane tak, by zwiększać przepuszczalność wody.

W okolicy znajdują się szkoły, sklepy, centrum handlowe oraz punkty usługowe. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami Gdyni i Rumią, co zapewnia bliskość Obwodnicy Trójmiasta oraz stacja Szybkiej Kolei Miejskiej. Kilkanaście minut dzieli nas od plaży w Rewie i Mechelinkach.

Opinie o Konstelacja

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Konstelacja
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA