[Kraków] Apartamenty z Ogrodu, ul. Jesionowa

[Kraków] Apartamenty z Ogrodu, ul. Jesionowa

Mieszkania/Kraków/Krowodrza/Zwierzyniec
REKLAMA

O inwestycji [Kraków] Apartamenty z Ogrodu, ul. Jesionowa

"Apartamenty z Ogrodu" to kameralny kompleks mieszkalny, powstający przy ulicy Jesionowej, w miejscu dawnej "Galerii Ogród". Zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, na terenie prestiżowej Woli Justowskiej, która od lat uchodzi za jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w mieście, jest wymarzonym miejscem dla osób poszukujących komfortowych apartamentów w otoczeniu zieleni.

Architektura inwestycji, utrzymana w nowoczesnej, a zarazem przyjaznej w odbiorze stylistyce, gwarantuje przyszłym użytkownikom nie tylko komfort ale i przyjemność użytkowania. Całości dopełniają reprezentacyjne detale architektoniczne oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe nawiązujące do dawnego charakteru miejsca.

Aranżacja przestrzeni wokół budynku również odwołuje się do tradycji miejsca, dzięki czemu jego mieszkańcy będą mogli cieszyć się nie tylko wysokim standardem wykończenia, ale również starannie zakomponowaną zielenią.

Opinie o [Kraków] Apartamenty z Ogrodu, ul. Jesionowa

Napisz komentarz
Damian Daraż
31.07.2017346954_1500x.jpg

346955_1500x.jpg

346956_1500x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Damian Daraż
Rury nieszczelne, wilgoć, grzyb, pilnie potrzebny remont, i należy poprawić wentylacje piwnic i za pewne klatek schodowych
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Damian Daraż
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA