Lake Village

Lake Village

Domy/Nowa Wola/Bogatki/Malwy
REKLAMA
inwestorDynamic Development Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Lake Village

Inwestycja Lake Village to kompleks osiedlowy o charakterze willowym, składający się z domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Nowej Woli pod Warszawą.


Osiedle obejmuje piętrowe domy jednorodzinne, połączone częścią garażową w zabudowie bliźniaczej. Projekt cechują płaskie dachy, pełnowymiarowe piętro, obszerne przeszklenia, wykusze i tarasy nad częścią garażową.


W ofercie jest 100 dwupoziomowych lokali mieszkalnych dwóch typów, o powierzchni około 112 mkw., w układzie czteropokojowym. Do każdego z segmentów przynależy ogródek. W domach rozprowadzono internet, tv kablową, zamontowano instalację alarmową, system domofonowy. W lokalach zaprojektowano ogrzewanie podłogowe, zasilane z indywidualnego z kondensacyjnego kotła gazowego. Deweloper oferuje usługi wykończenia lokali pod klucz.


Teren posiadłości jest w pełni zagospodarowany w infrastrukturę osiedlową. Powstały miejsca postojowe naziemne oraz indywidualne garaże w bryle każdego z segmentów. Osiedle wyposażone jest w media miejskie: prąd, wodę, kanalizację, gaz.

W promieniu 1 km dostępne są przystanki autobusowe linii nr 737 i L-4. Dojazd do centrum Warszawy poza godzinami szczytu wynosi około 30 min. W odległości około 4 km znajduje się zjazd na drogę krajową nr 79.

Opinie o Lake Village

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Lake Village
Mieszkaniecgość
Nie polecam!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Lake Village
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA