Osiedle Westa

Osiedle Westa

Domy/Nowa Wola/Łoś/Przepiórki
REKLAMA
inwestorMK Residential
realizacjaIII kw. 2022

O inwestycji Osiedle Westa

Osiedle Westa stanowi zespół budynków składający się z 40 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i 4 domów wolnostojących, zlokalizowanych na południowym obrzeżu Warszawy. Inwestycja znajduje się przy ul. Przepiórki w miejscowości Nowa Wola między Piasecznem i warszawską dzielnicą Ursynów, w odległości około 18 km od centrum stolicy.

Szeregówce i domy wolnostojące osiedla wykonane są w spójnym modernistycznym stylu, posiadają płaskie dachy, tynkowane są w odcieniach bieli, i antracytu na fragmentach, wyposażone w duże przeszklenia, zadaszenia nad strefą wejściową.


W inwestycji zaprojektowano dwupoziomowe lokale mieszkalne w układach cztero- i pięciopokojowych, o powierzchni od 100 do 123 mkw., z ogródkami przydomowymi. W domach zaprojektowano ogrzewanie podłogowe z indywidualnej pompy ciepła. Deweloper oferuje opcję wykończenia lokali pod klucz.


Całość terenu inwestycji jest ogrodzona i połączona wspólną częścią komunikacyjną. Osiedle dysponuje naziemnymi miejscami postojowymi; domy posiadają indywidualne garaże w bryle. Obiekty uzbrojone są w prąd, wodę, kanalizację, instalację fotowoltaiczną.

Opinie o Osiedle Westa

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Westa
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA