[Legnica] Modernizacja Stadionu im. Orła Białego

[Legnica] Modernizacja Stadionu im. Orła Białego

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Legnica] Modernizacja Stadionu im. Orła Białego

wykonawcaCobex

O inwestycji [Legnica] Modernizacja Stadionu im. Orła Białego

Wyłanianie wykonawcy kompleksu bocznych boisk w parku trwa już rok. W styczniu komisja nieważniła pierwszy przetarg, ze względu na zbyt niskie ceny proponowane przez oferentów. Miasto ogłosiło drugi przetarg. Tym razem wygrało konsorcjum firm z legnickim Cobeksem na czele, ktore zaoferowało wybudowanie kompleksu za nieco ponad 10 mln zł. Komisja przetargowa postanowiła nie brać pod uwagi nieco tańszej oferty warszawskiej firmy Tamex, znanej w kraju z tego, że wybudowała ponad 50 tzw. “Orlików”. Powód? Produkowana przez nią sztuczna trawa nie spełniałą wymaganych norm, co potwierdziły specjalistyczne badania. Tamex zaskarżył decyzję komisji przetargowej do Urzędu Zamówień Publicznych. Na kompleks w legnickim parku składać się będą dwa pełnowymiarowe piłkarskie boiska. Jedno ze sztuczną nawierzchnią, otoczone bieżnią lekkoatletyczną oraz drugie z nawierzchnią trawiastą. Oba mają być oświetlone i ogrodzone. Kompleks ma być zapleczem treningowym dla głównego stadionu.
Napisz komentarz
R77
Aż pięć prestiżowych nagród odebrali przedstawiciele Miedzi Legnica od Zbigniewa Bońka podczas konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej "Bezpieczny Stadion" w Kielcach. Wśród nich była ta najważniejsza - dla najbezpieczniejszego stadionu w 1 lidze.

Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20902488,wyroznienie-dla-miedzi-stadion-w-legnicy-najbezpieczniejszy.html
Orzech
NOWE ZDJĘCIA:  http://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/sport-legnica/6167-stadion-bedzie-gotow-na-ekstraklase
Orzech
R77
Legnica: Wybór Wykonawcy prac: Zaprojektowanie i budowa zadaszenia trybun B, C, D stadionu miejskiego w Legnicy w ramach zadania inwestycyjnego Rozbudowa Stadionu Sportowego im. Orła Białego w formule zaprojektuj i wybuduj.
data zamieszczenia: 06.09.2016
ZAMAWIAJĄCY: Prezydent Miasta Legnicy
Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 3250000,00 PLN
NAZWA WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:PPHU - STALBUD - Mariusz Całka, Brzóza Stadnicka
Cena wybranej oferty: 2750000,00 PLN
R77
Legnica
ZMODERNIZUJĄ STADIONStadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy jeszcze w tym roku doczeka się zadaszenia trybun, a murawa boiska będzie podgrzewana.
http://www.muzyczneradio.com.pl/17055,wiadomosci,zmodernizuja-stadion.html
Orzech
Piłkarze Miedzi rzucili swoim kibicom nietypowe wyzwanie

Więcej: http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wrocl ... wanie.html
REKLAMA