[Łomianki] Osiedle "Naturalis"

[Łomianki] Osiedle "Naturalis"

REKLAMA

O inwestycji [Łomianki] Osiedle "Naturalis"

„Naturalis” to nowoczesny projekt położony w pobliżu licznych terenów zielonych w tym Kampinowskiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja mieści się w Łomiankach między ul. Wiślaną i Fabryczną. Projekt będzie realizowany w czterech etapach i przewiduje niską, trzypiętrową zabudowę wraz z halą garażową i komórkami lokatorskimi na poziomie -1. Na działce o powierzchni 31800 m2 łącznie przewidzianych jest 11 budynków- 500 mieszkań. 'Naturalis' to nowa tętniąca życiem część Łomianek. Obok budynków mieszkaniowych wewnątrz osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i kawiarnie. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby pozwoliło mieszkańcom cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z bliskości dobrze rozwiniętej infrastruktury. Nowoczesna architektura doskonale wkomponowuje się w otaczający, zielony krajobraz. Minimalistyczny charakter inwestycji podkreślają liczne przeszklenia. Struktura zaprojektowanych mieszkań zakłada bardzo atrakcyjne rozkłady. Powierzchnie lokali kształtują się między 32-79 m2. Jak we wszystkich naszych projektach, każdy lokal charakteryzują duże drewniane okna, dzięki czemu wszystkie są optymalnie doświetlone. Do każdego z nich przynależy balkon lub loggia, zaś do mieszkań na parterach małe ogródki o powierzchniach 22-41 m2. Na terenie inwestycji przewidziano atrakcyjne elementy małej architektury takie jak kolorowy plac zabaw dla dzieci, liczne alejki spacerowe i skwery z fontannami. Teren projektu będzie częściowo ogrodzony. W pierwszym etapie zostanie zrealizowany jeden budynek- łącznie 52 mieszkania.

więcej informacji http://www.naturalis.ronson.pl/pl/index.html

Opinie o [Łomianki] Osiedle "Naturalis"

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Łomianki] Osiedle "Naturalis"
trekkie2
Przyłącz się do protestu przeciw budowie osiedla Naturalis firmy Ronson — mającego powstać pomiędzy
ul. Fabryczną a ul. Wiślaną vis-à-vis ul.Kościelna Droga.

Na terenach od ul.Kościelnej Droga w stronę Wisły, burmistrz Pszczółkowski wraz radą miejską planują luźną zabudowę jednorodzinną z działkami 2000m pod dom jednorodzinny. Ronson na tym samym terenie zamiast ~16 domów, ~500 mieszkań — wybuduje 11 bloków o 4 kondygnacjach.

Przyłącz się do protestu, jeśli jesteś przeciw budowie osiedla, wyraź swoje uczucia na naszej stronie http://bit.ly/naturalis na fecebook lub na forum http://forum.gazeta.pl/forum/w,229,115592710,115592710,Os_ul_Fabryczna_500_mieszkan_zamiast_16_domow.html

Jak zbierzemy większą grupę osób, to wyjdziemy poza fejsbuka, napiszemy pisma do urzędników i spróbujemy zatrzymać budowę!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Łomianki] Osiedle "Naturalis"
cek1234
Polecam też zajrzenie na http://www.lomianki.info aby zweryfikować wszystkie podane przez dewelopera informacje - w szczególności o superszybkim dojeździe, który jest i zawsze już będzie totalną kpiną.

Ciekawe kto wydał pozwolenie na budowę na terenach zalewowych? Podobno nie da się ubezpieczyć takiej nieruchomości... Polecam filmik Burmistrza:


Oraz ten:


Obydwa pokazują, że ten teren ocalał jedynie dzięki zaangażowaniu mieszkańców, a te - jak wiadmomo - może byc, albo nie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Łomianki] Osiedle "Naturalis"
cek1234
Potencjalnym klientom polecam dyskusję:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,229,1044 ... cznej.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA