[Lublin] Budynek wielorodzinny "Rezydencja Panorama"

[Lublin] Budynek wielorodzinny "Rezydencja Panorama"

REKLAMA
inwestorIdea Invest Sp. z o.o.
projektantGPA

O inwestycji [Lublin] Budynek wielorodzinny "Rezydencja Panorama"

REZYDENCJA PANORAMA. Lokalizacja - os. M. Konopnickiej wśród zabudowy LSM, przy ul. Pana Balcera. Rezydencja Panorama znajduje się pomiędzy ulicami Pana Balcera i Filaretów, a od południowej strony graniczy z Parkiem Rury w najszerszej jego części, widok z okien przyszłego budynku na strony od północnej poprzez wschodnią, południową aż do południowo-zachodniej to około 20ha przestrzeni wolnej od zabudowań, najbliższe budynki w tych kierunkach znajdują się w odległości od 200 do ponad 300 m. W gęsto zabudowanym mieście, jakim jest Lublin, jest to naprawdę wyjątkowe miejsce.

Budynek będzie zrealizowany według najnowszych technologii. Spośród trzech klatek schodowych, dwie wyższe A i C mają po siedem pięter oraz środkowa, czteropiętrowa klatka B. Wszystkie klatki posiadają windy, które zjeżdżają do poziomu garażowego. Na tym poziomie znajdują się również komórki lokatorskie o powierzchni od kilku do kilkunastu m˛. Na poziomie parteru znajdą się lokale użytkowe o łącznej powierzchni około 500 m˛, zaś na pozostałych poziomach mieszkania. Mieszkania od 30 m kw. (kawalerki i dwupokojowe) do 75 m kw. (cztero- i pięciopokojowe). Możliwość łączenia mieszkań.

Opinie o [Lublin] Budynek wielorodzinny "Rezydencja Panorama"

Napisz komentarz
Cek89
No i super, bo ten zielony wyglądał, a wręcz świecił za mocno. Białego nigdy za dużo szczególniej jak pokrywa się nim dobrą architekturę. Cieszem siem.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bista
Zielony to była pierwotna już nieaktualna wersja.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Cek89
No to w końcu budynek będzie biały czy zielony, bo się trochę gubię po zobaczeniu wizualizacji :) Osobiście jestem za zielonym. Taki świeży kolor.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA