Osiedle Jutrzenki

Osiedle Jutrzenki

Mieszkania/Lublin/Jutrzenki
REKLAMA
inwestorTBV Sp. z o.o.Idea Invest Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Osiedle Jutrzenki

Inwestycja Osiedle Jutrzenki usytuowana jest w Czubach Północnych przy ul. Jutrzenki, u jej zbiegu z ul. Różaną, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rury. W okolicy dominuje zabudowa wielorodzinna niska. Od Śródmieścia osiedle oddalone jest o 2,5 km.

Segmentowane bryły budynków o płaskich dachach i o zróżnicowanej wysokości od 6 do 7 pięter na nieregularnym planie charakteryzują się minimalizmem. Białe elewacje są bogato przeszklone. Tarasy i balkony są zadaszone na każdej kondygnacji.


Inwestycja zawiera mieszkania w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 28 do 130 mkw. z balkonami, loggiami lub tarasami. Deweloper oferuje opcję wykończenia lokali pod klucz.
 
Teren osiedla jest ogrodzony. Założone są trawniki, ciągi komunikacyjne, wspólny osiedlowy dziedziniec. W bezpiecznej strefie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Przy budynkach są miejsca postojowe naziemne, stojaki rowerowe. Pod budynkami są miejsca postojowe podziemne w hali wielostanowiskowej. Część powierzchni parterowych wydzielono pod lokale usługowe. W klatkach schodowych zainstalowane są windy osobowe.


Osiedle dobrze jest skomunikowane zarówno z centrum miasta, jak z pozostałymi dzielnicami przez komunikację miejską. Stacja kolejowa Lublin Zachodni odległa o 1,6 km obsługuje pociągi IC, REG, TLK.

Opinie o Osiedle Jutrzenki

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Jutrzenki
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA