[Lublin] Galeria "Gala" (rozbudowa)

Handel/Lublin/Za Cukrownią
REKLAMA
inwestorGala S.A.
realizacjaIV kw. 2015

O inwestycji [Lublin] Galeria "Gala" (rozbudowa)

W Lublinie trwa rozbudowa galerii "Gala".
Napisz komentarz
bista
Centrum handlowe Gala przy ul. Fabrycznej czeka na zielone światło dla rozbudowy.

Inwestor już od dawna stara się o decyzję określającą warunki rozbudowy obiektów przy ul. Fabrycznej. Ale urzędnicy twierdzą, że nie mogą jej wydać, bo wielkopowierzchniowe obiekty handlowe mogą powstawać tylko na tych obszarach, które posiadają plan zagospodarowania terenu.

pokaz-artykul.png
MatKoz
Firma Gala S.A. złożyła wniosek o pozwolenie na rozbudowę centrum handlowego Gala „Dom i Wnętrze” w Lublinie. Obecnie inwestor jest w trakcie rozmów z miastem na temat ostatecznego kształtu projektu.

- Właściciel obiektu otrzymał już pomyślą decyzję środowiskową od lubelskiego magistratu w związku z planowaną rozbudową.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Cinema City zamierza uruchomić w Lublinie drugi multipleks. Powstanie za cztery lata w nowej części rozbudowywanej Galerii Gala.

Cinema City podpisało już z Galą umowę w sprawie warunków najmu powierzchni dla nowego multipleksu. Poinformował o tym na swojej stronie internetowej Dziennik Wschodni.
Nowe kino będzie miało 10 ekranów czyli o dwa więcej niż działające obecnie Cinema City w Centrum Handlowym Plaza.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Jan Hawełko
W centrum handlowym Gala w Lublinie powstanie dziesięciosalowy multipleks sieci Cinema City. Będzie to druga lokalizacja tego operatora w mieście. Cinema City jest właścicielem trzydziestu pięciu kin w całej Polsce.

Spółka Cinema City Poland, podmiot zależny od Cinema City International N.V., podpisała z firmą Gala SA umowę na wynajem 4,5-5 tys. mkw. w galerii Gala w Lublinie. Otwarcie multipleksu w CH Gala jest planowane na IV kwartał 2015 roku.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
W Lublinie trwa rozbudowa galerii "Gala".
REKLAMA