DODAJ

Park Handlowy "Tatary"

[Lublin] Park Handlowy "Tatary" 12008[Lublin] Park Handlowy "Tatary" 12009

W Lublinie u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej powstał kompleks o powierzchni 14 tys. mkw. Znajduje się tam hipermarket budowlany Praktiker i niewielka galeria.

Szczegóły - [Lublin] Park Handlowy "Tatary"
inwestorUBM Polska Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2011
bista 02.03.2012, godz. 11:00
W Dzień Kobiet ruszy pierwszy w Lublinie sklep firmy Praktiker. W kolejce do budowy lub rozbudowy centrów handlowych czekają kolejni inwestorzy.

Hala Praktikera u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej jest już gotowa. Trwa aranżacja wnętrza. – Market oferuje dodatkowe usługi, takie jak zakupy na telefon, przycinanie desek, wycinanie otworów w zlewozmywakach czy transport kupionych towarów – mówi Cezary Kusto z Praktikera w Lublinie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 28.12.2011, godz. 16:38
Zakończyła się budowa centrum handlowego FMZ Lublin. Przy ul. Turystycznej powstała hala hipermarketu budowlanego Praktiker oraz niewielki pasaż handlowy. Otwarcie zaplanowano na marzec.

Prace przy budowie centrum rozpoczęły się w maju. Z pierwszych zapewnień inwestora wynikało, że zakupy będzie tam można zrobić jesienią. Ostatecznie termin przesunięto na wiosnę 2012 roku. Klientów przyciągnąć ma przede wszystkim market budowlany sieci Praktiker. Obok stanął niewielki pasaż handlowy.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Godfath3r 13.09.2011, godz. 08:39
Trwają prace przy budowie nowego centrum handlowego w Lublinie u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej. Za inwestycję odpowiadają firmy UBM Polska oraz CREDO.

Budowa centrum ruszyła w maju tego roku - podaje Kurier Lubelski.

- Prace budowlane na terenie centrum są w toku. Zakończenie realizacji powinno nastąpić pod koniec tego roku, natomiast oddanie do użytku na początku przyszłego roku - mówi na łamach "KL" Peter Obernhuber z zarządu UBM Polska.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 20.05.2011, godz. 11:49
Austriackie spółki deweloperskie UBM oraz Credo rozpoczęły prace przy budowie obiektu handlowego w Lublinie. Powierzchnia całkowita nowego kompleksu o nazwie FMZ Lublin wyniesie 13,85 tysięcy metrów kwadratowych. Zakończenie inwestycji jest planowane na październik 2011 roku.

Nowy obiekt powstanie u zbiegu ulic: Mełgiewskiej i Turystycznej. Na terenie inwestycji znajduje się budynek handlowy E.Leclerc, obok którego powstanie market Praktiker o powierzchni 8,82 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 16.05.2011, godz. 13:09
Rusza budowa galerii przy ul. Mełgiewskiej i Turystycznej w Lublinie. Do obiektu wprowadzi się m.in. Praktiker - informuje Rzeczpospolita.

Centrum Handlowe FMZ Lublin to wspólne przedsięwzięcie austriackich spółek UBM i CREDO. Nowa galeria wyrośnie obok budynku E.Leclerc. Całkowita powierzchnia nowych obiektów, które wejdą w skład galerii, wyniesie 13,8 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 12.01.2011, godz. 14:47
Inwestycja powstanie u zbiegu ul. Turystycznej i Mełgiewskiej. Budowa ruszy już za kilka tygodni a zakupy w nowej galerii mamy robić już w październiku.

Na Tatarach powstaje Centrum Handlowe FMZ Lublin. Inwestorami przedsięwzięcia są spółki: UBM oraz CREDO. Grupa UBM to kilkadziesiąt inwestycji w różnych częściach Europy. Obecnie firma skupia swą uwagę na krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 12.01.2011, godz. 12:08
12008_1000x.jpg


12009_1000x.jpg
odpowiedz
Kajtman 12.01.2011, godz. 11:40
Za kilka tygodni rozpocznie się budowa nowego centrum handlowego. Kompleks o powierzchni 14 tys. mkw stanie u zbiegu ul Mełgiewskiej i Turystycznej. Znajdzie się tam hipermarket budowlany i niewielka galeria.

– Prace rozpoczniemy za miesiąc lub dwa – mówi Marek Zieliński, z firmy UBM Polska, która zrealizuje inwestycję. – Otwarcie planujemy na jesień tego roku. Centrum będzie zlokalizowane na działce o powierzchni 27 tys. mkw, przylegającej do hipermarketu E. Leclerc.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 12.01.2011, godz. 11:30
W Lublinie u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej powstaje kompleks o powierzchni 14 tys. mkw. Znajdzie się tam hipermarket budowlany i niewielka galeria.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję