Otwarcie pierwszego sklepu Parku Handlowego Tatary już w Dzień Kobiet

Otwarcie pierwszego sklepu Parku Handlowego Tatary już w Dzień Kobiet

Lublin
REKLAMA

W Dzień Kobiet, 8 marca br., zostanie otwarty Park Handlowy Tatary u zbiegu ulic: Mełgiewskiej i Turystycznej w Lublinie. Jako pierwszy w parku handlowym otworzy się market budowlany Praktiker. Z tej okazji Praktiker przygotował specjalne atrakcje dla swoich klientów.

 

Powierzchnia całkowita nowych obiektów wynosi 13 850 m kw, z czego 8 925 m kw. przypada na market budowlany Praktiker, który zajmuje cały budynek a 5 030 m kw. na zewnętrzny pasaż handlowy, na który składają się indywidualne lokale. Takie rozwiązanie umożliwi wejście do wybranego sklepu bezpośrednio z parkingu. Wśród najemców pasażu handlowego znajdują się już sklepy: Rossmann i Jula, które będą wynajmować odpowiednio 407 m kw. i 2 983 m kw . Ich otwarcie zaplanowano na kwiecień br. Pozostałą powierzchnię zajmie Media Expert, który otworzy swój sklep w połowie maja br. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się już budynek handlowy E.Leclerc.

REKLAMA

 

Parking między budynkami pomieści ponad 700 samochodów. Autorem projektu jest pracownia Bolesława Stelmacha. Inwestorami centrum zbudowanego na powierzchni 27 tys. m kw. są: UBM i Immofinanz Group. Za realizację odpowiada UBM Polska, natomiast za komercjalizację Ires Polska. Park Handlowy jest już w całości wynajęty. Budowa obiektu rozpoczęła się w maju 2011.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA