Znana jest dokładna data otwarcia sklepu Primark w Poznaniuźródło: Materiały prasowe

Znana jest dokładna data otwarcia sklepu Primark w Poznaniu

REKLAMA
Po otwarciu pierwszego sklepu w Polsce, w Galerii Młociny w Warszawie w ubiegłym roku, Primark kontynuuje rozwój swojej sieci i otwiera drugi sklep na polskim rynku. Tym razem wybór padł na Poznań i galerię Posnania. W sklepie o powierzchni 3,500 mkw. klienci będą mogli cieszyć się niesamowitą modą Primark dostępną na dwóch piętrach.
Oficjalne otwarcie zaplanowano na czwartek, 6 maja. Nowy sklep, który stworzył ponad 230 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki, będzie jednym z około 400 sklepów Primark zlokalizowanych w 13 krajach. 
– Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach – powiedział Maciej Podwojski, Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy.
REKLAMA
– Otwarcie sklepu Primark w Posnanii to wspaniała wiadomość dla centrum handlowego i naszych klientów. Jako rosnąca międzynarodowa marka modowa, Primark jest doskonałym uzupełnieniem listy najemców Posnanii – dodaje Marek Ćwiek, Dyrektor Centrum Handlowego Posnania.
Primark to międzynarodowa marka odzieżowa założona w Dublinie w 1969 roku. Obecnie ma około 400 sklepów i prawie 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 13 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Słowenii i właśnie Polsce. Sieć aktualnie zatrudnia ponad 70 000 osób.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
gosc77(gość)
Kiedy sklep Primark w Szczecinie?
REKLAMA