Między Parkami

Między Parkami

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Klecina/Dożynkowa
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
realizacjaII kw. 2022

O inwestycji Między Parkami

Osiedle Między Parkami powstaje na południu Wrocławia, w dzielnicy Klecina. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, w bliskim otoczeniu parków Klecińskiego i Grabiszyńskiego. Dzielnica Klecina jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta i jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do autostrady A4 oraz AOW. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.


Budowa osiedla podzielona została na dwa etapy. Pierwszy został już wybudowany i sprzedany. Obecnie, w ramach drugiego etapu powstają 202 lokale o zróżnicowanych powierzchniach od 27 do 125 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 6999 zł/mkw. Oferta wyróżnia się na tle konkurencji mieszkaniami z widokiem na rzekę oraz wygodnymi, dwupoziomowymi lokalami z tarasami na dachu.

Atuty inwestycji:Położenie w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicyMieszkania z widokiem na rzekęBliskość atrakcyjnych terenów zielonychDobrze rozwinięta infrastrukturaPętla tramwajowa i autobusowa w pobliżu osiedlaSzybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Filip Heliasz
+6
Jan Augustynowski
Kyrie eleison kiedy to się zbudowało?!?!?
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+20
REKLAMA