Trio Park

Trio Park

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Klecina/Dożynkowa
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Trio Park

O inwestycji Trio Park

Osiedle Trio Park zlokalizowane jest we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Dożynkowej.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstały dwa budynki trzypiętrowe, w których znajdują się 132 mieszkania, w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchniach od 27 do 75 mkw. oraz dwa lokale usługowe. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, zaś na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie.

Do dyspozycji mieszkańców jest 154 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. W częściach wspólnych powstały komórki lokatorskie, rowerownia oraz paczkomat. Wśród udogodnień znajduje się wypełniony zielenią wewnętrzny dziedziniec wraz z placem zabaw i ławkami.

Projekt wielorodzinny w standardzie posiada rozwiązania smart i eko, które pozwalają obniżyć koszty eksploatacyjne i zadbać o środowisko naturalne. Na terenie osiedla zastosowano proekologiczne rozwiązania tj. panele fotowoltaiczne, pakiet antysmogowy jak również czujnik powietrza Airly. Dodatkowo w każdym lokalu na wyposażeniu jest system automatyki w standardzie, który pozwala na sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą.

Inwestycja posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. Lokalizację cechuje rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych, w tym przystanek autobusowy i pętla tramwajowa. W okolicy są tereny rekreacyjne i trasy rowerowe. Nieopodal jest Park Kleciński i Park Grabiszyński.

Opinie o Trio Park

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Trio Park
Orzech
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Trio Park
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA