Marvipol Development zainwestuje we WrocławiuAdobestock

Marvipol Development zainwestuje we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Jeden z największych deweloperów w Polsce – Marvipol Development S.A. z Warszawy przygotowuje swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową w stolicy Dolnego Śląska. Zostanie zrealizowana w dzielnicy Krzyki na osiedlu Klecina.

14 kwietnia inwestor otrzymał pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze z garażem podziemnym wraz z infrastrukturą techniczną i elementami zagospodarowania terenu przy ul. Dożynkowej na Klecinie. Inwestycja ma zostać zrealizowana na działce nr AR_20.13/3 (Obręb 026401_1.0015).

Łączna kubatura przewidzianych do realizacji dwóch budynków ma wynieść 27370 m3. Za projekt architektoniczny nowej inwestycji mieszkaniowej Marvipol Development S.A. odpowiedzialna jest architekt Agnieszka Włodarczyk.

Będzie to pierwsza inwestycja mieszkaniowa tego dewelopera we Wrocławiu.

REKLAMA
GUNB
GUNB

Przypomnijmy, że w 2021 roku Marvipol Development S.A. wygrał przetarg na zakup działki we Wrocławiu znajdującej się u zbiegu ulicy Kosmonautów i alei Architektów na osiedlu Nowe Żerniki (WuWA2). Planuje na zakupionej nieruchomości realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego, w którym znajdzie się łącznie 250 lokali o zróżnicowanych rozkładach i metrażach. W parterach obiektu planowane są powierzchnie komercyjno-usługowych.

Marvipol Development S.A.

Komentarze (2)

Napisz komentarz
FUJwamWtufe(gość)
Wincej bloków, wincej! Mieszkańcy wytrzymajo?
Breslauer(gość)
W końcu jakieś lokale usługowe.
REKLAMA