Mikołajki Apartamenty

Mikołajki Apartamenty

Mikołajki/Aleja Spacerowa
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Mikołajki Apartamenty

inwestorInpro S.A.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Mikołajki Apartamenty

Inwestycja Mikołajki Apartamenty położona jest na Mazurach, w Mikołajkach, przy Alei Spacerowej, tuż przy jeziorze Mikołajskim, na Ptasiej Wyspie.

Czteropiętrowy obiekt składa się z 71 apartamentów mieszkalnych, w strukturze od jednego do czterech pokoi, o powierzchniach od 29 do 76 mkw. Ponadto powstały 34 apartamenty usługowe. Wszystkie lokale są kompleksowo wykończone i wyposażone pod klucz. Do lokali przynależą loggie, balkony oraz tarasy.

Na terenie nieruchomości powstały udogodnienia tj. reprezentacyjne foyer, salka konferencyjna, butik, sala zabaw dla dzieci oraz nowoczesna strefa fitness. Wyposażenie budynków obejmują również windy, boksy do przechowywania oraz podziemną halę garażową z 62 miejscami postojowymi dla samochodów i 7 miejscami parkingowymi dla motocykli. Na terenie inwestycji wybudowane zostały także 3 indywidualne garaże, każdy z nich obejmujący 2 stanowiska, a w sferze zewnętrznej znajduje się 29 miejsc postojowych naziemnych.

Właściciele i goście apartamentów pozyskali dostęp do bogatej infrastruktury Hotelu Mikołajki Leisure & SPA, która zawiera basen, strefę SPA wraz z kompleksem saun, siłownię ze sferą fitness, restaurację New Island, centrum konferencyjne, jak również bawialnię dla dzieci.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje dogodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury otoczenia. Od ścisłego centrum oddalona jest w odstępie jednego kilometra.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA