REKLAMA
inwestorEkolan S.A.
projektant3MA Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2024

O inwestycji Modo

Inwestycję Modo w Gdańsku stanowi trzypiętrowy budynek, któru znajduje się w niedużej odległości od centrum Gdańska, przy ulicy Madalińskiego, w obrębie dzielnicy Chełm, na granicy z Ujeściskiem, w pobliżu miejsc rekreacji.

Budynek wzniesiony z bryły o wysokości trzech pięter posiada płaski dach, częściowo uniesiony ku górze; białą elewację z poziomym boniowaniem, ozdobioną mineralną płytką w partii strefy wejściowej i hali garażowej; duże przeszklenia okien w grafitowych ramach i szklane balustrady balkonowe. W częściach wspólnych zastosowano kontrastową, monochromatyczną kolorystykę ocieploną drewnianym detalem.


W inwestycji znajdują się 25 mieszkań w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 38 do 87 mkw. Dla każdego z lokali przynależy dodatkowa otwarta przestrzeń w postaci balkonu / tarasu lub przydomowego ogródku na własność.

Na terenie posesji założono niezbędną infrastrukturę ze wspólnym terenem rekreacyjnym i strefą spotkań, wyposażoną w ławki oraz miejsce do gry w szachy. Pod budynkiem przygotowano stanowiska po parkowania w garażu podziemnym; do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie i cichobieżna winda łącząca wszystkie kondygnacje.

Opinie o Modo

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Modo
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA