Via Flora

Via Flora

Mieszkania/Gdańsk/Chełm/Ptasia
REKLAMA

O inwestycji Via Flora

Osiedle Via Flora zlokalizowane jest przy ul. Ptasiej w Gdańsku, w obrębie dzielnicy Chełm. Składa się z czterech 4-kondygnacyjnych budynków wyposażonych w cichobieżne windy. Realizacja została podzielona na dwa etapy. 

Osiedle składa się z mieszkań od jedno do czteropokojowych. Dla każdego lokalu przewidziano dodatkową, otwartą przestrzeń, w zależności od kondygnacji jest to balkon lub ogródek z tarasem. Dużą zaletę stanowi doskonała lokalizacja inwestycji, która położona jest około 15 minut samochodem od centrum.  

Szybko dostaniemy się również do innych części miasta, dzięki bliskości ważnych arterii drogowych. Dodatkowo w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się komunikacja miejska - przystanki autobusowe i pętla tramwajowa, stanowiące wspaniałą alternatywę dla samochodu.  

Chełm ma do zaoferowania rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową i duży wybór placówek szkolno-przedszkolnych dzięki czemu wiele spraw można załatwić w swojej najbliższej okolicy. Ważną zaletą jest bliskość terenów zielonych. W promieniu 2 km od inwestycji znajduje się Park Oruński, położony nad kanałem Raduni.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Opinie o Via Flora

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Via Flora
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Via Flora
Jakub Zazula
+10
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Via Flora
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA