Motława Garden

Motława Garden

Mieszkania/Gdańsk/Olszynka/Wspólna
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Motława Garden

inwestorMarvipol Development S.A.
projektantK&M Desing Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Motława Garden

Osiedle Motława Garden powstało w Gdańsku w dzielnicy Olszynka przy ulicy Wspólnej, dwa kilometry od centrum stolicy Pomorza.

Inwestycja składa się z 21 willi. W zachodniej jej części powstało 15 kameralnych willi miejskich, w każdej cztery lokale 3-pokojowe o powierzchniach od 57 do 67 mkw. i 5-pokojowe o metrażach od 118 do 137 mkw. We wschodniej części osiedla znajduje się sześć willi miejskich w zabudowie bliźniaczej, w których powstały lokale mieszkalne o powierzchni 137 mkw., z ogródkami i tarasami.

Do każdego lokalu przypisany jest garaż i miejsce postojowe przed budynkiem. W okolicy są zielone strefy rekreacyjne, miejsca do odpoczynku i plac zabaw. W pobliżu są sklepy spożywcze i szkoła podstawowa. 

W inwestycji Motława Garden zastosowano inteligentne i ekologiczne rozwiązania z poziomu smartfona tj.: sterowanie oświetleniem i gniazdkami, regulacja temperatury, monitorowanie zużycia energii.

Lokalizacja pozwala na dojazd samochodem do Śródmieścia do 15 minut. W odstępie czasu do 6 minut można dostać się do przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej autobusem dwóch linii.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA