Ogrody Neptuna

Ogrody Neptuna

Mieszkania/Gdańsk/Olszynka/Olszyńska
REKLAMA
inwestorInterium Investment Sp. z o.o. Sp.k.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Ogrody Neptuna

Osiedle Ogrody Neptuna zlokalizowane jest w Gdańsku, w dzielnicy Olszynka, przy ulicy Olszyńskiej.

W skład inwestycji wchodzi 9 jednopiętrowych budynków czterorodzinnych. Powstało 36 mieszkań w strukturze trzech pokoi i powierzchniach od 55 do 77 mkw. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a do tych na piętrze loggie. W każdym mieszkaniu znajduje się specjalne pomieszczenie do adaptacji przez właścicieli.

Teren inwestycji został w całości ogrodzony i objęty systemem monitoringu. Na wjeździe znajduje się brama wjazdowa z furtką. Powstały 44 naziemne miejsca parkingowe. Osiedle posiada zewnętrzną wiatę rowerową oraz plac zabaw i miejsca do sąsiedzkiej rekreacji. Otoczone jest ponad 200 gatunkami wyselekcjonowanych roślin, w tym: niskich krzewów, ozdobnych traw czy drzew.

Inwestycja znajduje się nieopodal Gdańskiej Starówki, z którą łączą dwie linie autobusowe, położona bezpośrednio przy przystanku. Do stacji SKM Gdańsk Śródmieście, można dotrzeć w 4 minuty, a do Dworca Głównego PKP w 6 minut. W okolicy jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W odległości 2,5 km jest Rynek Elbląski.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+6
REKLAMA