Murapol Portovo

Murapol Portovo

REKLAMA
inwestorMurapol S.A.
realizacjaIII kw. 2024

O inwestycji Murapol Portovo

Osiedle Murapol Portovo to inwestycja w Gdańsku, w ramach której dostępnych jest 580 apartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanym metrażu zaczynającym się od 25 mkw.

Kompaktowe układy lokali 1-, 2- i 3-pokojowych to dogodna inwestycja dla osób szukających możliwości bezpiecznego ulokowania swoich oszczędności w nieruchomościach. Apartamenty inwestycyjne znajdujące się na piętrach posiadają nawet 3 balkony o łącznej powierzchni 14 mkw. Zaprojektowane zostały w technologii Isokorb, co zapobiega utracie ciepła z wnętrz. Na parterach mieszkańcy mają do swojej dyspozycji dodatkową przestrzeń w plenerze, w postaci tarasów wybrukowanych kostką i zielonych ogródków.

Atutami osiedla są także ekologiczne rozwiązania zastosowane we wszystkich lokalach, jak Home Management System, pozwalający za pośrednictwem aplikacji w urządzeniach mobilnych lub ręcznie sterować ogrzewaniem, oświetleniem czy zaworami wody. W nawiewnikach okiennych zamontowano filtry antysmogowe chroniące przed alergenami, kurzem i owadami. Przestrzenie wspólne, w tym klatki schodowe zostały zaprojektowane w sposób harmonijny, wykorzystując trwałe gresy o delikatnym i stonowanym wzornictwie, panele meblowe w naturalnym, złotym kolorze oraz wysokiej jakości tynk mozaikowy.

Dodatkowo, w holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe. W częściach wspólnych budynku zastosowano oświetlenie LED. Na osiedlu znajdują się także panele fotowoltaiczne, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe. Teren został zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury.

Opinie o Murapol Portovo

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Murapol Portovo
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA