NoMo Nowa Motława

NoMo Nowa Motława

Aparthotele/Gdańsk/Kamienna Grobla 2
REKLAMA

O inwestycji NoMo Nowa Motława

Inwestycja NoMo Nowa Motława znajduje się bezpośrednio przy nabrzeżu Motławy. To unikatowa lokalizacja, z okien której roztacza się bezpośredni widok na wodę.

Położenie na granicy Dolnego Miasta i Śródmieścia powoduje, że użytkownicy w ciągu krótkiego spaceru dotrzeć mogą do najważniejszych zabytków Gdańska i atrakcji Głównego Miasta - kulturalnych, rozrywkowych, restauracji, pubów, terenów spacerowych - również tych znajdujących się na Dolnym Mieście, w tym w obszarze Opływu Motławy.

Budynek ma trzy kondygnacje i składa się z dwóch części połączonych budynkiem z przejściem bramnym.

Powstało w nim 20 lokali usługowych przeznaczonych na wynajem i wykończonych pod klucz. Z myślą o przyszłych mieszkańcach budynku zaprojektowano także lobby z miejscem na przechowanie bagażu i skrytką na klucze, która ułatwia ich przekazywanie. W budynku powstała też sala klubowa dla mieszkańców i ich gości.

Z kolei na parterze oraz na poziomie -1 znajdują się lokale usługowe przygotowane pod restaurację, kawiarnię oraz usługi wellness.

Tuż przed budynkiem urządzeno dostępną dla wszystkich przystań sportów wodnych z możliwością wynajmu miejsc postojowych dla łódek. Dlatego też w podziemnej części NoMo, z dostępem przez pochylnię powstał magazyn dla użytkowników przystani z miejscem składowania osprzętu dla łodzi, przechowalnią kajaków oraz zapleczem do małych napraw. 

Opinie o NoMo Nowa Motława

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji NoMo Nowa Motława
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA