Murawa 2

Murawa 2

Poznań/Winogrady
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Murawa 2

inwestorArea Development Sp. z o.o.
projektantInsomia
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Murawa 2

Osiedle Murawa 2 położone jest pomiędzy ulicami Murawa, Winogrady i Gromadzką w Poznaniu w odległości 200 metrów od parku Cytadela. Inwestycja składa się z 16 dwulokalowych domów z mieszkaniami jedno i wielopoziomowymi, o powierzchni lokali od 53 do 115 mkw. Każdy apartament posiada prywatny ogródek, taras dachowy, balkon lub loggię.

Na osiedlu znajdą się rozwiązania mające zapewnić mieszkańcom prywatność, tj. wysokie wygrodzenia ogródków, aluminiowe żaluzje zewnętrzne jak również przesłonięte okna łazienek. Większość domów zaprojektowano wysokie na dwie kondygnacje salony oraz wyposażono w elektryczne markizy na tarasach ogrodowych i ogrzewanie podłogowe. Optymalne doświetlenie wnętrz zapewniają energooszczędne, drewniane okna i duże przeszklenia typu HS na parterach budynków. Do większości mieszkań znajdujących się na piętrze prowadzi winda oraz zewnętrzne klatki schodowe.

Inwestycja zlokalizowana jest przy dwóch przystankach linii tramwajowych, skąd odjeżdżają tramwaj nr 3 i 10, 15 minut samochodem dzieli nas od stacji PKP Poznań Główny. W okolicy są liczne sklepy, piekarnie, gabinety lekarskie, szkoły publiczne, apteki i restauracje. W odległości 3 km znajduje się Galeria Pestka.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA