Na FALI-stej

Na FALI-stej

Mieszkania/Łódź/Falista 181
REKLAMA
inwestorKalter Nieruchomości Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023
wykonawcaKalter Sp. z o.o.

O inwestycji Na FALI-stej

Na Fali-stej, to inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w zielonej i rozwijajacej się dzielnicy Retkini w Łodzi przy ulicy Falistej 181. Tereny zielone i rekreacyjne, szkoły i przedszkola, rozwinięta infrastruktura, a jednocześnie dogodny i szybki dojazd do centrum miasta, sprawiają, że inwestycja jest idealnym miejscem do życia dla nowych mieszkańców. 

Nowoczesna architektura budynku wpisuje się w stylistykę nowopowstającej zabudowy wielorodzinnej Retkini i Lublinka. Ta część miasta jest doceniana przez wymagających Klientów, którzy mieszkając w cichej lokalizacji jednocześnie mają możliwość szybkiego przemieszczenia się.

Na Fali-stej oferuje duży wybór rozkładowych i funkcjonalnych mieszkań, o metrażach od 35 do 85 mkw. Pięciokondygnacyjny budynek ze 133 mieszkaniami został podzielony na cztery klatki schodowe, każda z cichobieżną windą zjeżdżającą do poziomu garażu. Na kondygnacji podziemnej znajduje się 120 miejsc garażowych, a na terenie osiedla dodatkowe 20 naziemnych miejsc postojowych.

Na terenie osiedla zaprojektowano dużo pięknie zaaranżowanej zieleni, małą architekturę, a dla najmłodszych mieszkańców, w północnej części inwestycji powstał funkcjonalny i przyjazny maluchom plac zabaw.

Komfortowe rozkłady mieszkań, przestronne ogródki i balkony, duże okna, dobrze doświetlone mieszkania, wysoki standard wykończenia, dbałość o estetykę budynku, bliskość centrum miasta oraz rozwinięta infrastruktura, sprawiają że inwestycja jest idealnym miejscem do życia dla każdego nowego mieszkańca. 

Opinie o Na FALI-stej

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Na FALI-stej
Wojciech Jenda
+32
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA