Maratońska 49 - Nowa Retkinia

Maratońska 49 - Nowa Retkinia

Łódź/Łódź-Polesie/Maratońska 49
8
1
REKLAMA
inwestorVision Development Sp. z o.o. Sp.k.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Maratońska 49 - Nowa Retkinia

Maratońska 49 - Nowa Retkinia zlokalizowana w Łodzi to zespół budynków, z własnym zapleczem usługowym, zlokalizowany w południowo-zachodniej części miasta. Inwestycja znajduje się na osiedlu administracyjnym Retkinia Zachód-Smulsko, niedaleko ulic Retkińska i Obywatelska, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych. Względem głównej ul. Maratońskiej posiadłość ulokowana została w trzeciej linii zabudowy.


W inwestycji znajdują się lokale mieszkalne jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 26 do 90 mkw., z powierzchnią dodatkową w postaci balkonu, loggii lub zielonego tarasu w przypadku mieszkań parterowych.


Kompleks mieszkalno-usługowy obejmuje 4 budynki podpiwniczone z płaskimi dachami: jeden 11 kondygnacyjny oraz 3 budynki 5-kondygnacyjne. Bloki z prostej bryły wykończone są w tonacjach bieli.

Obszar kompleksu zaaranżowano w zieleń, na terenie założono zielony dziedziniec, strefę relaksu z alejkami, patio z ławeczkami i placem zabaw. W inwestycji powstało prywatne przedszkole. Na parterze zaprojektowano 3 lokale handlowe i usługowe. Nabywce mieszkań mogą korzystać z komórek lokatorskich. W części podziemnej znajduje się garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami windą. Dodatkowo powstały parkingi zewnętrzne w obrębie inwestycji.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+5
REKLAMA