Next Ursus

Next Ursus

Mieszkania/Warszawa/Ursus/Szamoty/Posag 7 Panień 7
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
realizacjaI kw. 2025

O inwestycji Next Ursus

Next Ursus to zrealizowane etapowo, rozległe osiedle budynków wielorodzinnych, usytuowane przy ulicy Posag 7 Panien, na terenie dawnych Zakładów Mechanicznych Ursus, objętego całkowitą przebudową. W sąsiedztwie inwestycji wybudowane są osiedla mieszkaniowe, dostępne są obiekty infrastruktury miejskiej, placówki oświatowe, tereny zielone i spacerowe.

Osiedle tworzą 7-piętrowe budynki o nowoczesnym designie i jasnej kolorystyce - w odcieniach bieli, beżu i szarości. Pomiędzy blokami zapewniono duże odległości, na parterze zaprojektowane są lokale usługowe.

W inwestycji powstały mieszkania w strukturze od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 28 do 90 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają balkony, loggie, zielone ogródki i tarasy na parterze. Lokale w standardzie wyposażono w inteligentne systemy smart home. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe pod klucz.


Na terenie projektu znajdują się rozległe zadbane tereny zielone, alejki, strefę fitness, place zabaw, ławeczki ładujące ze stacjami wi-fi, panele fotowoltaiczne. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym. W budynkach zainstalowane są cichobieżne windy.

Opinie o Next Ursus

Napisz komentarz
mickam
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
VI etap
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
V etap
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA