Nowe Szczytniki

Nowe Szczytniki

Domy/Szczytniki/Drużyna/Choinkowa
REKLAMA
inwestorNowa Murowana Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Nowe Szczytniki

Inwestycja Nowe Szczytniki powstała przy ulicy Choinkowej, na terenie miejscowości Szczytniki, czyli tak naprawdę tuż obok administracyjnej granicy Poznania. Projekt składa się z 12 dwupoziomowych mieszkań w trzech budynkach. Mieszkania o powierzchni 80,18 lub 92,61 mkw. wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń i naturalnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz bezpośrednie wyjście na ogród, zarówno z salonu, jak i części jadalnianej. Na drugiej kondygnacji znajdują się dwie lub trzy sypialnie (w zależności od wybranego wariantu), garderoba oraz druga łazienka. Każde mieszkanie to także nowoczesne rozwiązania proekologiczne, m.in. pompa ciepła.


Osiedle zostało zrealizowane na terenie Szczytnik, w gminie Kórnik. To gwarantuje sprawną komunikację zarówno z poznańską metropolią, jak i przy wyjazdach na autostradę, czy trasy szybkiego ruchu. Drogą ekspresową S11 dotrzemy do Poznania w kilkanaście minut. Dojazd jest możliwy również drogą przez Głuszynę i Starołękę. Sprawnie działa komunikacja miejska.


Atutem inwestycji jest sąsiedztwo przyrody. Unikalny park, arboretum i promenada spacerowa nad Jeziorem Kórnickim znajdują się 10 minut od realizowanego osiedla. Lokalizacja inwestycji to również pobliskie lasy i urokliwe tereny zielone. Liczne trasy rowerowe i ścieżki spacerowe zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Ponadto, w pobliżu projektu znajduje się żłobek i przedszkole „Mądra Sowa”, a w odległości ok. 3 km Szkoła Podstawowa w Kamionkach. Do dyspozycji mieszkańców jest sklep spożywczy oraz apteka oddalona zaledwie kilkaset metrów od domu.

Opinie o Nowe Szczytniki

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nowe Szczytniki
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowe Szczytniki
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowe Szczytniki
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA