Osiedle Komorowice I

REKLAMA

O inwestycji Osiedle Komorowice I

Osiedle "Komorowice I":
- Położenie: niecałe 3 km od granic Wrocławia
- Obszar: 4 hektary
- Kompleks o zabudowie szeregowej 30 domków o powierzchni użytkowej od 136 do 152 m2 z ogródkami na działkach od 260 do 600 m2
- Bryła, elewacja oraz wykończenie domów utrzymane w eleganckiej, ciepłej kolorystyce
- Zewnętrzne elementy domów wraz z działkami wykończone przez dewelopera
- Cena: od 3800 zł brutto za metr powierzchni domu z działką i garażem
Napisz komentarz
Domar Development
Orzech
Domar rozpoczął realizację II etapu tego dużego osiedla pod Wrocławiem: http://www.komorowice.pl/strona,polozenie,15.html
Darek
Ta inwestycja plus Osada Gencz plus jeszcze dwie inne, duze inwestycje w Komorowicach oraz kilkaset domków stawianych przez prywatne osoby spowoduje, że za kilka lat Komorowice staną sie małym miasteczkiem, liczącym około 3-4 tysiecy mieszkańców. Kolejnym nowym, małym miasteczkiem, które wyrośnie niemal w szczerym polu pod Wrocławiem...
Orzech
Osiedle Komorowice

http://www.komorowice.pl

Osiedle Komorowice to nowy, malowniczo położony kompleks osiedlowy, o zabudowie szeregowej, położony niecałe 3 km od granic Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo lasów, tereny spacerowe i rowerowe, oraz piękne zespoły pałacowo – parkowe w okolicy, to niewątpliwe atuty lokalizacji.

Na 4 hektarowej posesji powstanie 101 domków z ogródkami, w zabudowie szeregowej o powierzchniach od 136 do 152 m2 powierzchni użytkowej mieszkania, na działkach od 260 do 600 m kw. Realizacja całego kompleksu zostanie zakończona w marcu 2009 roku. Poszczególne segmenty będą realizowane etapowo.

Ceny:

- od 3600 zł netto/ metr powierzchni domu
- do 3980 zł netto/metr powierzchni domu
- 270 zł netto / metr powierzchni gruntu
+7% VAT

I etap czyli segmenty 1, 2, 7, 8 zostaną oddane do użytku, wraz z infrastrukturą drogową, na wiosnę 2008 roku.

Bryła, elewacja oraz wykończenie domów będą utrzymane w eleganckiej, ciepłej kolorystyce. Zewnętrzne elementy domów wraz z działkami zostaną wykończone przez dewelopera.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo inwestycji gdyż budujemy osiedle na własnym gruncie, finansujemy własnymi środkami bez obciążeń kredytowych.

Osiedle Komorowice to idealne miejsce dla osób, które pracując we Wrocławiu, chcą uciec od wielkomiejskiego hałasu i zacząć mieszkać – wypoczywając… w miejscu spokojnym, pogodnym, zielonym, relaksującym, z pięknymi widokami na Masyw Ślęży.

2_26d.jpg

2_1d.jpg

2_19d.jpg

2_21d.jpg

2_24d.jpg

2_25d.jpg

2_27d.jpg

Lokalizacja:

lokalizacja.gif
REKLAMA