Osiedle Podniebne Ogrody

Osiedle Podniebne Ogrody

Mieszkania/Bydgoszcz/Biedaszkowo/Żwirki i Wigury 54
REKLAMA
inwestorApro Investment Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody

Osiedle Podniebne Ogrody w Bydgoszczy to zespół wielorodzinnych budynków o niskiej zabudowie z własną infrastrukturą wewnętrzną, podziemnym garażem i usługami na parterze, zlokalizowany na Górnym Tarasu Bydgoszczy. Inwestycja ulokowana jest przy ul. Żwirki i Wigury 54, nieopodal jej zbiegu z ul. Biedaszkowo na obrzeżu osiedla administracyjnego Górzyskowo, w południowo-zachodniej części Bydgoszczy. Inwestycja sąsiaduje od zachodu z lotniskiem aeroklubowym Bydgoszcz-Biedaszkowo, zaś od południa z Portem Lotniczym Bydgoszcz.

Osiedle składa się z mieszkań o powierzchni od 29 do 100 mkw. zawierających od 1 do 4 pokoi, wyposażonych w duże okna trzyszybowe, o podwyższonym profilu akustycznym. W pakiet deweloperski włączone są rolety zewnętrzne. W budowie zastosowano izolację akustyczną, maty fonostop. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony, loggie lub tarasy, zaś te na parterze ogródki przydomowe. W inwestycji zainstalowano system wideodomofonowy.


Projekt zlokalizowany jest na ogrodzonej monitorowanej działce. Na poziomie parteru budynków od strony ul. Żwirki i Wigury wydzielono powierzchnie handlowo-usługowe. Naziemne miejsca parkingowe usytuowane są wokół terenu osiedla. Pod każdym budynkiem znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Teren inwestycji zagospodarowany jest w ciągi komunikacyjne z priorytetem ruchu pieszego. Droga dojazdowa przeznaczona jest wyłącznie dla samochodów parkujących w halach garażowych. Na zróżnicowanym nasypami i skarpami terenie założono ogrody deszczowe, czasowo akumulujące wody opadowe, oraz łąki kwietne. Na centralnym dziedzińcu mieści się plac zabaw. W budynkach zainstalowano windy cichobieżne.

Opinie o Osiedle Podniebne Ogrody

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA