Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki)

Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki)

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Leśnica/Kazimierza Bieńkowskiego
REKLAMA

O inwestycji Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki)

IRP ALPHA Sp. z o.o. realizuje w mieście Wrocław przy Kazimierza Bieńkowskiego inwestycję Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki). GP Investment Sp. z o.o. realizuje w mieście Wrocław przy Kazimierza Bieńkowskiego inwestycję Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki). Inwestycję zaprojektował Pracownia Projektowa Dziewoński Łukaszewicz Architekci S.C..

Opinie o Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki)

Napisz komentarz
Grzegorzjednakigość
Witam serdecznie.Jesteśmy firma wykonującą instalacje elektryczne w mieszkaniach i domach , przyłącza elektryczne oraz oświetlenie uliczne . Kierujemy do państwa zapytanie czy przy najbliższych  waszych inwestycjach ,potrzebowalibyście firme która kompleksowo, od placu budowy do pomiarów  elektrycznych wraz z dokumentacją, wykona instalacje w waszych inwestycjach .W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny . Bene Factum Sp. z o.o. Wrocław, Grzegorz Jednaki 666 456 041 . grzegorzjednaki@gmail.com
0
Zaloguj aby dodać komentarz
jaclandgość
Oto kolejny odcinek patologii planistyczno-deweloperskiej. Czas już przestać wliczać pseudo-trawniki na dachach do terenów zielonych. Osiedla powinny być planowane w ten sposób, że tereny zielone powinny być na poziomie gruntu i skończy się ta chora ciasnota wszystkich nowych osiedli. Ja rozumiem, ze "chciwość jest dobra", jak powiedział pewien bohater filmu grany przez Michaela Douglasa ale może bez przesady. Krajobraz miasta jest niszczony na dekady.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA