Osiedle Wilno

Osiedle Wilno

Mieszkania/Warszawa/Targówek/Elsnerów/Wierna 24
REKLAMA
inwestorDom Development S.A.
projektantHRA Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2024
wykonawcaDorbud S.A.Erbud S.A.

O inwestycji Osiedle Wilno

Inwestycja zrealizowana etapowo osiedle Wilno znajduje się na terenach dzielnicy Targówek, przy ulicach: Wierna, Pochulanka, Zamkowa, Ponarska, Klukowska, Montwiłłowska.

Osiedle tworzą niskie, z dużymi oknami, 3-piętrowe budynki w otoczeniu zieleni. W częściach wspólnych osiedla zostały zaprojektowane aleje, skwery, trzy place miejskie, fontanna z rzeźbami, liczne elementy dekoracyjne.


W inwestycji zaprojektowane są lokale w strukturze od 1 do 5 pokoi, metraże kształtują się od 32 do 96 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie. Lokale na parterze mają ogródki, a wybrane też tarasy. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe mieszkań.


Na terenie projektu znajdują się punkty handlowo-usługowe, kawiarni, sklepy spożywcze, apteki, przedszkole, place zabaw, pocztowa placówka oraz Centrum Medyczne Wilno. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz zewnętrzne miejsca postojowe naziemne dla gości.


W ramach rozbudowy osiedla, na potrzeby mieszkańców, została wybudowana stacja kolejki podmiejskiej Warszawa Zacisze - Wilno, co pozwala na dojazd do centrum miasta w 15 minut czy w 4 minuty do stacji Metro Dworzec Wileński. Tuż przy osiedlu znajduje się kilka przystanków autobusowych.

Opinie o Osiedle Wilno

Napisz komentarz
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
MatKoz
Dom Development zlecił firmie Henpol kontrakt na generalne wykonawstwo III etapu osiedla Wilno w Warszawie-Targówku Elsnerowie przy ul. Bukowieckiej 37.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
30158_1000x.jpg


30159_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA