Osiedle Zdrovo

Osiedle Zdrovo

Mieszkania/Gdańsk/Orunia Górna - Gdańsk Południe/Niepołomicka
REKLAMA
inwestorMurapol S.A.
wykonawcaMurapol S.A.

O inwestycji Osiedle Zdrovo

Osiedle Zdrovo znajduje się przy ulicy Niepołomickiej w dzielnicy Gdańsk Łostowice. Inwestycja składa się Z 299 lokali w 13 budynkach, 3- oraz 1-piętrowych. Powierzchnia mieszkań wynosi od 27 do 74 mkw. w układach 1-4-pokojowe.

Apartamenty położone na parterze 1-piętrowych budynków posiadają powierzchnię 73,64 mkw., składają się z 4 pokoi, trzech niezależnych sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz wc. Mieszkania są trzystronne, z salonu jest wyjście do ogrodu. Osiedle wyposażony jest pakiet antysmogowy i opcję smart home oraz w dwie stacje ładowania aut elektrycznych.

Kilka minut spacerem od inwestycji znajduje się urokliwy Park Ferberów. Odległość od centrum Gdańska to 6 km, którą można pokonać samochodem średnio w przeciągu 20 minut, zaś dojazd do centrum handlowego Kowale zajmuje 10 minut. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkola, przystanki autobusowe, a na terenie osiedla - place zabaw.

Opinie o Osiedle Zdrovo

Napisz komentarz
REKLAMA