Południe Vita

Południe Vita

Mieszkania/Gdańsk/Orunia Górna - Gdańsk Południe/Kazimierza Wielkiego
3
7
2
REKLAMA

O inwestycji Południe Vita

Osiedle Południe Vita położone jest w Gdańsku, na terenie dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

W ramach pierwszego etapu powstały trzy budynki trzypiętrowe, w których znajduje się 111 mieszkań, w strukturze od jednego do trzech pokoi, o powierzchniach od 26 do 101 mkw. Do każdego mieszkania przynależy balkon, antresola lub taras z ogródkiem.

W blokach mieszkalnych są cichobieżne windy, komórki lokatorskie na poziomie -1 oraz stanowiska parkingowe w podziemnej hali garażowej i naziemne miejsca postojowe. Ponadto do dyspozycji mieszkańców są stojaki na rowery oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie osiedla powstały ogrody deszczowe. 

Nieruchomość posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. W okolicy są tereny zielone tj. Park Oruński, Park Ferberów czy Gaj Ojców. 

Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do drogi ekspresowej S7. W promieniu jednego kilometra znajduje się najbliższy przystanek autobusowy, dzięki któremu dotrzemy do centrum miasta w odstępie czasu do 20 minut.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
mariusz.marcinkowski
+3
Wojciech.Jenda
REKLAMA