Wzgórze Ferbera

Wzgórze Ferbera

Mieszkania/Gdańsk/Śródmieście/Czerska
REKLAMA

O inwestycji Wzgórze Ferbera

Inwestycja Wzgórze Ferbera to osiedle zlokalizowane na południu Gdańska, na spokojnym osiedlu Orunia Górna. Składa się z pięciu budynków wielorodzinnych, oferujących łącznie 53 mieszkania w pierwszym etapie realizacji. Budynki są cztero- i pięciokondygnacyjne, o prostej, ponadczasowej architekturze, z dużymi oknami i zielonymi dachami. Mieszkania mają powierzchnie od 27 do 67 mkw., z różnorodnością układów od jednego do czterech pokoi. Każde z nich wyposażone jest w balkon lub taras, internet światłowodowy, TV kablową oraz domofon.

Osiedle zapewnia mieszkańcom szereg udogodnień, takich jak teren rekreacyjny, plac zabaw, siłownia plenerowa, czy komórki lokatorskie. Cały teren osiedla jest ogrodzony i zadbany, oferując mieszkańcom pełen komfort i bezpieczeństwo. Dostępne są miejsca postojowe naziemne oraz w podziemnej hali garażowej. Dla wygody mieszkańców, w każdym budynku znajdują się cichobieżne windy.

Osiedle cieszy się dobrą komunikacją z resztą miasta dzięki bliskości przystanków autobusowych oraz dogodnemu położeniu względem głównych arterii komunikacyjnych i drogi ekspresowej S72. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, a także przestrzenie zielone, takie jak park Ferberów.

Opinie o Wzgórze Ferbera

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Wzgórze Ferbera
Wojciech Jenda
+6
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA